Team Assessment Tool

Komandos įsivertinimo įrankis

Įrankis demokratiškam komandos įsivertinimui po renginio

Pasitelkiant mūsų specialiai sukurtą programėlę, komandos įsivertinimo įrankį, bei padedant profesionaliems fasilitatoriams, komandos vertina savo pasirodymą užduotyse ir sprendžia, kaip galėtų jį pagerinti. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneša ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprina tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerina ir bendrą komandos darbą.

Dalyvaukite

Įrankis tinka bet kokios komandinės veiklos refleksijai. Kiekvienas dalyvis gali lengvai naudotis programėle savo mobiliajame telefone ar planšetėje.

Įvertinkite

Kiekvienas asmeniškai įvertina savo komandos pasirodymą, atsakydamas į įvairius teiginius. Tuomet sugeneruojamas bendrus rezultatus atskleidžiantis grafinis vizualas.

Įsipareigokite

Atsižvelgdami į rezultatus dalyviai balsuoja, kokių žingsnių reiktų imtis siekiant patobulėti. Pirmenybės teikimas veiksmams, kurie turės būti atliekami kartu, sukuria realią galimybę dideliems pokyčiams.

Kartokite

Komandų įsivertinimo rezultatai ir sutartas veiksmų planas tampa dokumentu, į kurį galima atsižvelgti kitoje komandos formavimo sesijoje ar vertinant savo patobulėjimą darbinėje aplinkoje.


Pažiūrėkite mūsų siūlomas komandos formavimo programas, kurių apibendrinimui puikiai tinka komandos įsivertinimo įrankis.
Reikia patarimo renkantis?

Susisiekite