Beat the Box

Išsilaisvinkite iš savo ribų

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
15 - Neribotai

Apie

Tai tarsi „Pabėgimo kambarys”, telpantis į metalinę dėžę - dalyviai turi įveikti keletą įvairių loginių iššūkių, kol neišseko laikas. Pirmasis kiekvienos komandos žingsnis yra atidaryti dėžes, kurių viduje – keturi lagaminėliai, užrakinti tvirtomis spynomis, reikalaujančiomis specialių kodų. „Nulaužus” visus kodus, paskutiniame lagaminėlyje randamos raidės – finalinė užduotis. Sudėtos teisinga tvarka, raidės suformuoja šūkį, kuris ir yra galutinis, laikmatį sustabdantis kodas.


Mokymosi rezultatai

Vienas iš pagrindinių šios komandos formavimo veiklos aspektų yra tai, jog čia reikalingi skirtingi kiekvieno dalyvio gebėjimai. Juos sujungus ir panaudojus vieno tikslo siekimui, atrandami geriausi ir kūrybiškiausi sprendimai. Įdomiausia žaidimo dalis – kai komandos atranda, jog, nors konkuravo ir lenktyniavo tarpusavyje, laimėti gali tik tada, kai visos susivienys. „Beat the box” nėra lengvas iššūkis, bet pergalė nuo to tik saldesnė ir vertingesnė.


Related Testimonial

Beat the Box yra nuostabi ir novatoriška komandos formavimo programa, kuri skatina kūrybingumą, glaudų bendradarbiavimą ir aukštą komandinio darbo lygį. Ji pripildo dalyvius teigiama adrenalino doze ir sudaro puikias sąlygas smagiai praleisti laiką. Be to, ši veikla taip pat gali būti naudinga kaip vertinga mokymosi priemonė. Labai rekomenduoju.

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Atsiųskite užklausą