Integrity

Panagrinėkite vertybes nuosekliai atlikdami įvairias užduotis.

1.5 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Įnirtingai 100 minučių dirbančios 5-8 žmonių komandos išbando savo išradingumą ir intelektą atliekant sudėtingas trimates užduotis. Kiekvienai užduočiai įvykdyti yra skirtos vos 20 minučių, todėl komunikacija, vadovavimas ir komandinis darbas yra išbandomi maksimaliai. Skirtingai nuo įprastų eilinių problemų sprendimo pratimų, programa „Integrity“ atveria naujų galimybių, pristatydama revoliucinę žaidimo dinamiką, kur ir komanda, ir jų „teisėjas“ (arbitras) vertinami pagal savo pasirodymą!

Kiekvienos užduoties pradžioje savanoris teisėjas iš vienos komandos ateina stebėti kitos komandos. Laikui pasibaigus, tas teisėjas įvertina komandą pagal septynis kriterijus, o tuomet teisėją įvertina komanda. Kiekviena komanda taip pat turi penkis „Integrity Stones“ (liet. integralumo akmenys), kuriuos gali įteikti teisėjams savo nuožiūra. Po penkių sudėtingų fizinių užduočių komandos praneša apie savo sunkiai surinktus taškus ir „Integrity Stones“. Tuomet paaiškėja nugalėtojai.

Mokymosi rezultatai

Panagrinėkite vertybes ir „kas yra teisinga“ jausmą nuosekliai atlikdami sumanias, sudėtingas ir gerai apgalvotas užduotis. „Integrity“ siūlo patrauklią platformą, kurioje dalyviai analizuoja bendravimą, lyderystę, kuria vikrias komandas ir akcentuoja individualius asmenybės bruožus.

Subalansuokite savo komandos mąstymą per 100 minučių. Subtili pagrindinė verslo žinutė, kuri yra palaipsniui atskleidžiama žaidimo eigoje, skatina dalyvius pažvelgti į pasaulį iš savo kolegų, klientų ir tiekėjų perspektyvos.

„Integrity“ suteikia saugią aplinką, kurioje galima orientuotis į tinkamą elgesį, nagrinėti įmonės kultūrą, kurti aktyvias diskusijas ir greitai priimti nuoseklius komandinius sprendimus. Vientisumas, kaip asmeninio sąžiningumo savybė, yra vertybė, kurios mes visi siekiame. Vientisumas (integralumas) reiškia, kad tinkamai ir patikimai elgiamasi. Tai yra labai svarbi vertybė visoms į ateitį orientuotoms įmonėms.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

„Integrity“ skirta išmani liečiama įranga buvo rankomis sukurta dirbtuvėse Bavarijoje, Vokietijoje, kuriose siūlomas apmokamas darbas žmonėms su negalia.

Atsiųskite užklausą