Crescendo

Tapkite styginių instrumentų orkestru per 1 valandą

30 min. - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Unikali ir neįtikėtinus rezultatus atskleidžianti programa „Crescendo” yra tinkama atlikti tiek konferencijos metu, tiek po vakarienės. Kiekvienas dalyvis gauna vieną iš dviejų instrumentų, smuiką arba altą, ir, apmokomi profesionalių muzikantų, pamažu pramoksta groti tam specialiai sukurtą kompoziciją. Ištobulinę savo partijas, po valandos dalyviai būna pasiruošę iškilmingai atlikti kūrinį su pritariančia fonine muzika.

Mokymosi rezultatai

Nedaugelis geba įvaldyti klasikinį instrumentą per mažiau nei vieną valandą, tačiau grupė žmonių, dirbančių kartu – gali. Naujų įgūdžių įgijimas ir gebėjimas greitai adaptuotis prie besikeičiančios rinkos yra gyvybiškai svarbus bruožas kiekvienoje kompanijoje. „Crescendo” veikla yra orientuota į mokymosi bei darbo efektyvumo tobulinimą. Taip pat, tai puikus, daug vietos, laiko ar biudžeto nereikalaujantis komandos formavimo užsiėmimas.Related Testimonial

Mes ieškojome kažko unikalaus ir galingo. Mums tą rasti pavyko su „Crescendo“. Ši programa pakeitė mūsų mąstymą ir parodė, kaip, visiškai susikoncentravę ir prisitaikydami, mes galime pranokti savo suvokiamas ribas!

Ericsson

Atsiųskite užklausą