Crescendo

Tapkite styginių instrumentų orkestru per 1 valandą

30 min. - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Unikali ir neįtikėtinus rezultatus atskleidžianti programa „Crescendo” yra tinkama atlikti tiek konferencijos metu, tiek po vakarienės. Kiekvienas dalyvis gauna vieną iš dviejų instrumentų, smuiką arba altą, ir, apmokomi profesionalių muzikantų, pamažu pramoksta groti tam specialiai sukurtą kompoziciją. Ištobulinę savo partijas, po valandos dalyviai būna pasiruošę iškilmingai atlikti kūrinį su pritariančia fonine muzika.iėmimas.


Mokymosi rezultatai

Nedaugelis geba įvaldyti klasikinį instrumentą per mažiau nei vieną valandą, tačiau grupė žmonių, dirbančių kartu – gali. Naujų įgūdžių įgijimas ir gebėjimas greitai adaptuotis prie besikeičiančios rinkos yra gyvybiškai svarbus bruožas kiekvienoje kompanijoje. „Crescendo” veikla yra orientuota į mokymosi bei darbo efektyvumo tobulinimą. Taip pat, tai puikus, daug vietos, laiko ar biudžeto nereikalaujantis komandos formavimo užsiėmimas.Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Related Testimonial

Mes ieškojome kažko unikalaus ir galingo. Mums tą rasti pavyko su „Crescendo“. Ši programa pakeitė mūsų mąstymą ir parodė, kaip, visiškai susikoncentravę ir prisitaikydami, mes galime pranokti savo suvokiamas ribas!

Ericsson

Atsiųskite užklausą