Quickfire

Smagios ir greitos, planšetėse vykdomos komandinės užduotys

30 min. - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Komandos pradeda žaidimą su planšetiniu kompiuteriu, dėže reikalingų įrankių bei šiek tiek žaidimo valiutos. Dalyviai renkasi iš 100 pačių įvairiausių – nuotraukų, vaizdo įrašų, loginių mįslių ir kitokio formato – iššūkių ir stengiasi įvykdyti kuo daugiau per tam skirtą laiką. Kadangi laikmatis tiksi, komandos nariai skuba atskleisti savo stipriąsias puses ir susiskirstyti į grupes pagal savo įgūdžius. Daugiausiai iššūkių įveikusi komanda tampa nugalėtoja.


Mokymosi rezultatai

Sėkmingos komandos geba įvertinti riziką ir kartu efektyviai siekti laimėjimo. Su kiekvienu įveiktu „Quickfire” iššūkiu, auga pasitikėjimas savo bei vienas kito sugebėjimais. Komandinės užduotys ugdo inovatyvų mąstymą bei skatina veiksmingą komunikaciją, kuri leidžia visiems kartu sukurti strategiją ir ją įgyvendinti. Beje, „Quickfire” garantuoja juoką iki ašarų, pakilią nuotaiką ir bendrumo jausmą!


Related Testimonial

Sutelkėme dėmesį į komandos dinamiką, įgūdžius ir vaidmenis mūsų komandoje. Quickfire padėjo mūsų žmonėms pamatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, bei pripažinti, kad vienomis ir kitomis savybėmis pasižymi kiekvienas. Po šios veiklos pastebėjome didelį skirtumą tarp to, kaip žmonės bendrauja ir tarpusavyje bendradarbiauja.

Novartis

Atsiųskite užklausą