Verslo žaidimai

Realių verslo problemų simuliacijos, suteikiančios saugią ir įdomią aplinką eksperimentuoti, rizikuoti bei įgyti realybėje prireiksiančių žinių ir įgūdžių.

Verslo žaidimai – tai interaktyvios, smagios ir kūrybiškos realaus gyvenimo simuliacijos. Neformalioje ir saugioje mokymosi aplinkoje asmenys ir komandos gali eksperimentuoti ir rizikuoti. Klaidos yra neišvengiama, tačiau labai vertinga mokymosi proceso dalis. Svarbiausia, jog žaidimų metu išmoktos pamokos ir įgyti įgūdžiai padeda pasiruošti realioms versle pasitaikančioms situacijoms.

Verslo žaidimai yra skirti dėmesio sutelkimui į konkrečius mokymosi rezultatus per praktikos, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo procesą. Šie žingsniai pagreitina mokymąsi ir pagerina žinių išsaugojimą. Dalyviai skatinami dirbti kartu kaip komanda, kur kiekvieno asmens vaidmuo yra labai svarbus. Kiekvieno verslo žaidimo pabaigoje rekomenduojama refleksija – komandų pasidalinimas įspūdžiais, patirtimi, gerąja praktika. Tokia analizė padeda suprasti, kaip išmoktas pamokas galima pritaikyti esant kitoms aplinkybėms.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos