Apie mus

Sužinokite apie „Catalyst“ komandos formavimo ir EnterTraining programas Lietuvoje ir pasaulyje.

catalyst baltic

Apie Catalyst Lietuva

Catalyst Team Building Lietuvoje dirba turėdami išskirtinę Catalyst Global licenciją bei yra pirmaujanti komandos ugdymo kompanija Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Catalyst Global

Apie Catalyst Global

Catalyst Global yra įmonių komandos formavimo programų kūrėjai. Pasaulyje pirmaujantys verslo žaidimų dizaineriai, savo krepšelyje turintys per 140 pripažintų programų. Šios komandos formavimo programos visame pasaulyje yra pristatomos licencijuotų partnerių pagalba. Catalyst Lietuva turi išskirtinę licenciją parduoti ir įgyvendinti Catalyst komandos formavimo programas Lietuvoje.

Skaityti daugiau

catalyst network

Catalyst komandos formavimo tinklas

Catalyst Lietuva yra dalis Catalyst Team Building partnerių tinklo, veikiančio daugiau kaip 90 šalių. Mes dalinamės geriausiomis praktikomis ir bendradarbiaujame, kad pristatytume aukštos kokybės komandos ugdymo programas bet kurioje pasaulio vietoje.

Skaityti daugiau

haka action catalyst teambuilding

Komandos formavimo industrijos naujienos - Catalyst Lietuva

Catalyst Lietuva yra didžiausios pasaulyje komandų ugdymo organizacijos narys. Sužinokite industrijos naujienas iš Catalyst Global tinklo.

Skaityti daugiau

b1g1 study tour

Veiksminga socialinė atsakomybė - Catalyst Lietuva

Būdami Catalyst Global tinklo dalimi bei nuolatiniais socialinės atsakomybės iniciatyvos B1G1 partneriais, turime galimybę padėti savo klientams padaryti poveikį savo aplinkoje. Už kiekvieną Catalyst Lietuva komandos ugdymo programų dalyvį mes skiriame dalį pajamų šiai pelno nesiekiančiai organizacijai B1G1.

Skaityti daugiau