Catalyst Lietuva - Slapukai

Mes naudojama slapukus, kad Catalyst Lietuva svetainė būtų patogesnė vartotojui. Sužinokite apie pagrindinius slapukų tipus, kuriuos naudojame ir kam juos naudojame.

(Atnaujinta 2018 m. rugpjūčio 1 d.)

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedidelis kiekis informacijos. Jie parsiunčiami į jūsų įrenginį jums lankantis interneto svetainėje. Tuomet kiekvieno sekančio apsilankymo metu slapukai siunčiami atgal į pradinį tinklalapį arba kitą tinklalapį, kuris atpažįstą tą slapuką. Slapukai yra naudingi, nes jie padeda tinklalapiui atpažinti vartotojo įrenginį. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti:

www.allaboutcookies.org ir www.youronlinechoices.eu

Slapukai atlieka daug skirtingų darbų, pavyzdžiui, leidžia efektyviai naršyti puslapiuose, primena apie jums aktualius dalykus ir, apskritai, gerina vartotojo naudojimosi svetaine patirtį. Jie taip pat gali padėti užtikrinti, kad jūsų internete matomi skelbimai būtų aktualesni jums ir labiau atitiktų jūsų interesus.

(Kalbėdami apie slapukus, mes taip pat galvoje turime žiniatinklio indikatorius ir kitas technologijas, kurios renka informaciją panašiai kaip slapukai tinklalapiuose ar el. paštuose. Minėdami interneto svetaines, mes taip pat galvoje turime mobilias programėles ir el. paštus.)

„Catalyst Global“ slapukuose paprastai yra:

  1. unikalus pavadinimas, kurį sukuria jį sugeneravusi svetainė
  2. vertė - tai informacija, kuri primena apie jūsų ankstesnę veiklą
  3. galiojimo data, apibrėžianti, kiek laiko slapukas bus aktyvus jūsų naršyklėje, kol bus automatiškai ištrintas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai buvo suskirstyti pagal kategorijas remiantis ICC JK slapukų vadovu. Toliau pateikiamas visų šiame tinklalapyje naudojamų slapukų sąrašas pagal kategorijas.

Būtini slapukai (sesijos slapukai)

Šie slapukai būtini, kad galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, pasiekti svetainės saugias sritis. Neįrašius šių slapukų, negalėsite naudotis savo pageidaujamomis paslaugomis, pavyzdžiui, pirkinių krepšeliais ar el. atsiskaitymais. Kadangi šie slapukai yra būtini, nėra būtina gauti jūsų sutikimą juos naudoti.

Našumo slapukai

Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, pavyzdžiui, kuriuose puslapiuose lankytojai lankosi dažniausiai, ir ar jie iš tinklalapių gauna klaidų pranešimus. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri padėtų atpažinti lankytoją.

Į šią kategoriją patenka žiniatinklio analitika, naudojanti slapukus rinkti informacijai siekiant pagerinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, jie gali būti naudojami dizaino testavimui ir pastovios išvaizdos užtikrinimui.

Kai kurie iš jų yra analitiniai slapukai, nustatyti naudojant trečiosios šalies žiniatinklio analizės programinę įrangą, kuri leidžia mums stebėti savo svetainės lankomumą. Pavyzdžiui, šiam tikslui mes naudojame Google Analytics ir Universal Analytics slapukus. Šie analitiniai slapukai gali parodyti, kiek mūsų lankytojų sudaro vyrai ir moterys, apibendrinti lankytojų, priklausančių tam tikroms amžiaus grupėms arba tam tikroms pomėgių kategorijoms, skaičių. Visa šių slapukų renkama informacija yra kaupiama ir anoniminė. Ji naudojama tik siekiant pagerinti svetainės veikimą.

Sužinokite daugiau, kaip Google naudoja jūsų duomenis arba atsisakykite savo duomenų siuntimo Google.

Naudodamiesi „Catalyst Global“ tinklalapiais, jūs sutinkate, jog mes galime įdiegti šių tipų slapukus į jūsų įrenginį.

Funkcionalumo slapukai

Šie slapukai leidžia tinklalapiui įsiminti jūsų naudotojo parinktis (pavyzdžiui, jūsų vartotojo vardą, kalbą ar regioną) ir suteikti patobulintas bei individualiai pritaikytas funkcijas. Pavyzdžiui, šiuos slapukus taip pat galima naudoti siekiant prisiminti teksto dydžiui, šriftui ir kitoms tinkinti galimoms tinklalapio dalims atliktus pakeitimus. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant teikti jūsų pageidaujamas paslaugas, pavyzdžiui, vaizdo įrašo peržiūrai ar komentavimui tinklaraštyje. Šių slapukų surinkta informacija gali būti anoniminė. Jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose svetainėse.

Naudodamiesi „Catalyst Global“ tinklalapiais, jūs sutinkate, jog mes galime įdiegti šių tipų slapukus į jūsų įrenginį.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Šie slapukai renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius, siekiant rodyti jums aktualesnius ir jūsų interesus labiau atitinkančius skelbimus. Šie slapukai naudojami jums aktualesnių ir jūsų interesus labiau atitinkančių skelbimų rodymui. Jie taip pat naudojami norint apriboti reklamos parodymų skaičių ir įvertinti reklaminių kampanijų efektyvumą. Paprastai juos pateikia reklamos tinklai su interneto svetainės operatoriaus leidimu. Jie įsimena, kad jūs lankėtės interneto svetainėje, ir šia informacija dalijasi su kitomis organizacijomis, pavyzdžiui, reklamuotojais. Gana dažnai tiksliniai arba reklaminiai slapukai bus susieti su svetainės funkcijomis, kurias teikia kita organizacija.

Naudodamiesi „Catalyst Global“ tinklalapiais, jūs sutinkate, jog mes galime įdiegti šių tipų slapukus į jūsų įrenginį.

Trečiųjų šalių slapukai ir socialiniai tinklai

Jei paspausite „Catalyst Global“ tinklalapių nuorodą į bet kokios trečiosios šalies svetaines (pavyzdžiui, jei „Catalyst Global“ svetainių turiniu pasidalinsite su draugais ar kolegomis socialiniuose tinkluose), iš šių trečiųjų šalių svetainių gali būti siunčiami slapukai.

Trečiųjų šalių svetainės turi savo privatumo ir slapukų politiką, kurios „Catalyst Global“ negali kontroliuoti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie trečiųjų šalių slapukus ir apie tai, kaip juos valdyti, apsilankykite tų trečiųjų šalių svetainėse.