Catalyst Lietuva - Privatumo Politika

Privatumo politika

Lankydamiesi „Catalyst Global“ ir jų licencijos gavėjų interneto svetainėse, jūs priimate ir sutinkate su šiose nuostatose pateikta praktika.

Kokią informaciją ir kaip mes renkame?

„Catalyst Global“ renka tiksliai ir savanoriškai pateiktą asmenį identifikuojančią informaciją. Informacija, surinkta iš Jūsų, leidžia mums individualizuoti ir pagerinti „Catalyst Global“ patirtį. Mes naudojame informaciją užsakymų tvarkymui, produktų pristatymui ir paslaugų teikimui, mokėjimų apdorojimui, bendravimui su Jumis dėl užsakymų, produktų, paslaugų ir reklaminių siūlymų, savo įrašų atnaujinimui ir bendram Jūsų paskyrų tvarkymui, suasmeninto turinio rodymui, klientų atsiliepimams ir rekomenduojamoms paslaugoms, kurios gali dominti Jus. Taip pat mes naudojame šią informaciją savo svetainės tobulinimui, saugai ar apgaulių arba piktnaudžiavimo nustatymui ir trečiųjų šalių leidimui vykdyti technines, logistikos ar kitas funkcijas mūsų vardu.

Jūsų pateikta informacija

Mes renkame tik tokią asmenį identifikuojančią informaciją, kurią Jūs nusprendžiate pateikti. Galite pasirinkti neteikti tam tikros informacijos. Jei įmanoma, mes leisime jums pasirinkti, kaip naudosime šią informaciją. Galite nuspręsti pateikti mums asmenį identifikuojančią informaciją, jei, pavyzdžiui, Jūs pateikiate mums užklausą, užpildote apklausą ar kitą formą, kurioje naudojate asmenį identifikuojančią informaciją arba prašote mūsų pateikti informaciją. Pateikdami asmenį identifikuojančią informaciją mums, Jūs visiškai suprantate ir sutinkate perduoti tokią asmenį identifikuojančią informaciją bei rinkti ir tvarkyti tokią informaciją kitose šalyse ar teritorijose. Tokios informacijos perdavimas ir tvarkymas atliekamas pagal šią privatumo politiką.

Automatiškai gaunama informacija

Kiekvienam prie interneto prisijungusiam kompiuteriui yra suteikiamas domeno pavadinimas ir numeriai, kurie sudaro kompiuterio interneto protokolą („IP“). Lankytojui siunčiant užklausą dėl bet kurio interneto svetainės puslapio mūsų tinkle, mūsų žiniatinklio serveriai automatiškai atpažįsta to lankytojo domeno pavadinimą ir IP adresą. Domeno pavadinimas ir IP adresas neatskleidžia jokios asmeninės informacijos, išskyrus IP adresą, kuriuo prisijungėte prie svetainės. Mes naudojame šią informaciją bendrųjų srautų nustatymui ir saugos tikslais bei piktnaudžiavimo tinklu ir jo naudotojais ištyrimui ar bendradarbiavimui su teisėsaugos institucijomis.

Jums susisiekus su mumis, mes gauname ir saugome tam tikros rūšies informaciją. Pavyzdžiui, kaip ir daugelis interneto svetainių, mes naudojame „slapukus“ ir gauname tam tikros rūšies informaciją Jūsų interneto naršyklei prisijungus prie „Catalyst Global“. Atpažinę Jus, mes galime suteikti jums individualizuotą patirtį.

Kas yra slapukai?

Laikas nuo laiko mes galime siųsti slapukus į jūsų kompiuterį. Slapukai – tai nedidelė duomenų dalis, siunčiama į Jūsų naršyklę iš žiniatinklio serverio ir saugoma Jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukai negali nuskaityti standžiajame diske esančių duomenų ar kitų svetainių sukurtų slapukų failų. Slapukai negali sugadinti jūsų sistemos. Mes naudojame slapukus, kad nustatytume, kuriose mūsų svetainių tinklo vietose Jūs lankėtės ar individualizavote, kad apsilankius kitą kartą tie puslapiai būtų lengvai pasiekiami. Galite pasirinkti, ar priimti slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Iš naujo nustatykite naršyklę, kad atsisakytumėte visų slapukų, arba leiskite naršyklei parodyti, kada slapukai bus siunčiami. Pasirinkus nepriimti šių slapukų, Jūsų patirtis mūsų svetainėje ir kitose žiniatinklio svetainėse gali pablogėti, o kai kurios funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Trečiųjų šalių šaltinių teikiama informacija

Mes galime gauti informaciją apie Jus iš kitų šaltinių ir pridėti ją prie mūsų paskyros informacijos. Ar mes atskleidžiame gautą informaciją trečiosioms šalims? Informacija apie mūsų klientus yra svarbi mums ir mes jos neparduodame kitiems asmenims. Mes dalijamės klientų informacija tik taip, kaip aprašyta žemiau ir tik su savo dukterinėmis įmonėmis.

Licencijos gavėjai

„Catalyst Global“ glaudžiai bendradarbiauja su savo licencijos gavėjais ir dukterinėmis įmonėmis. Šios įmonės dirba su „Catalyst“ produktais pagal „Catalyst Global“ suteiktą licenciją ir gali teikti paslaugas ar parduoti produktus šių įmonių vardu. Mes pasiliekame teisę dalytis informacija su savo licencijos gavėjais.

Paslaugų teikėjai

Informacija yra teikiama tik toms trečiosioms šalims, kurios teikia paslaugas ar atlieka funkcijas mūsų vardu. Šie paslaugų teikėjai pageidauja informacijos apie Jus ir Jūsų verslą, kad suteiktų jums geriausią galimą aptarnavimą. Nors „Catalyst Global“ ir jų licencijos gavėjai gali pasiekti Jūsų asmenį identifikuojančią informaciją aukščiau nurodytais tikslais, jie negali naudoti tokios informacijos jokiais kitais tikslais ir turi tvarkyti informaciją pagal duomenų apsaugos teisės aktus.

Reklama, rinkodara, el. naujienlaiškiai

Mes galime naudoti informaciją vidaus rinkos analizei, pavyzdžiui, naudotojų tendencijų vertinimui ar srautų mūsų interneto svetainėse apskaičiavimui. Mes taip pat naudojame Jūsų asmenį identifikuojančią informaciją komunikacijai su Jumis apie mūsų bei susijusių veiklų dukterinių įmonių, filialų ir motininių įmonių produktus bei paslaugas. Pirmą kartą teikdami asmenį identifikuojančią informaciją, Jūs galite pasirinkti, ar norėtume taip komunikuoti. Taip pat mes galime dalytis asmens neidentifikuojančia informacija su kitais, pvz.: reklamuotojais, bendrąja anonimine forma, kad informacijoje nebūtų pateikta jokios jūsų asmenį identifikuojančios informacijos.

Mes neplanuojame, kad atrinktos įmonės siųs Jums reklaminę ir rinkodaros informaciją be Jūsų sutikimo. Jei nuspręsite suteikti mums tokį leidimą, atkreipiame dėmesį, kad tokios įmonės yra kruopščiai atrenkamos ir įsipareigoja pagal šio pareiškimo sąlygas.

Pardavimas ir perdavimas

Parduodant, sujungiant, konsoliduojant, pasikeitus valdymui, perduodant materialųjį turtą, esant reorganizavimui ar likvidavimui, mes galime perduoti, parduoti ar priskirti trečiosioms šalims informaciją, susijusią su Jūsų santykiais su mumis, įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų pateikta asmenį identifikuojančią informacija ir kita informacija, susijusia su Jūsų santykiais su mumis.

Teisiniai įsipareigojimai

Mūsų gali būti pareikalauta įstatymo numatyta tvarka atskleisti Jūsų savanoriškai pateiktą informaciją, kaip to reikalauja įstatymai ar laikantis teisinės tvarkos arba saugant ir ginant mūsų teises ar nuosavybę ir savo ar mūsų svetainės klientų ar naudotojų arba visuomenės interesus.

Ar jūsų informacija yra saugi?

Esame įsipareigoję užtikrinti saugią aplinką saugodami ir perduodami Jūsų asmenį identifikuojančią informaciją. Sukūrėme atitinkamas fizines, elektronines ir procedūrines saugos priemones, kad galėtume rinkti, saugoti ir atskleisti jūsų asmenį identifikuojančią informaciją. Nors naudojame technologiškai naujausias saugos sistemas, mūsų saugos sistemų teikėjai negali užtikrinti apsaugos nuo neįgaliotų trečiųjų šalių prieigos.

Asmens informacijos tikrinimas

Norėdami patikrinti, kokią Jūsų asmenį identifikuojančią informaciją mes turime, pakeisti savo informaciją, pareikalauti pašalinti savo informaciją ar turite klausimų dėl aukščiau pateikto pareiškimo, prašome susisiekti su mumis.

Google Analytics

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė naudoja „Google Analytics“ savo svetainės veiklos stebėjimui. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ renka ir tvarko duomenis, žr. „Kaip „Google“ naudoja duomenis naršant partnerių svetainėse ar programėlėse“.(How Google Uses Data When You Use Partner Sites Or Apps)