Formulė 1

Metas komandai jungti aukščiausią pavarą

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Naudodamos brėžinius, įvairias medžiagas bei įrankius, komandos konstruoja kartoninius F1 bolidus. Pirmiausia prasideda lenktynės su laiku, tad komandos turi efektyviai jį išnaudoti. Užbaigus konstrukciją, bolidai dekoruojami – komanda atskleidžia savo kūrybingumą. Galiausiai, išmuša Grand Prix akimirka. Suplanavusios lenktyniavimo strategiją ir išsirinkusios vairuotojus, komandos išrikiuoja savo bolidus prie starto linijos ir prasideda kova dėl pergalės!


Mokymosi rezultatai

Komandinis darbas, sumanumas ir puikūs komunikavimo įgūdžiai reikalingi tam, kad krūvą kartono lakštų ir kitų medžiagų paverstume lenktyniniu automobiliu. Gerai suvokiant galutinį tikslą, komandose susiskirstant į atskiras grupeles ir pasiskirstant darbais, galima efektyviai įdarbinti visą komandą. Dekoravimo procesas suteikia erdvės kūrybiškumui pasireikšti. Taigi, sėkmingai į finišą nuveda efektyvus strateginis planavimas ir vaidmenų paskirstymas.


Related Testimonial

Formulė 1“ yra unikalus ir inovatyvus komandos formavimo renginys, kuriame visi dalyvauja ir susikoncentruoja į pergalę. Nuo konstravimo iki apdailos, apsvarstymų ir lenktynių karščio buvo galima justi ore sklandančią komandinę dvasią. Finalinės lenktynės visiems dalyvavusiems sukūrė įsimintiną renginį.

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Atsiųskite užklausą