Formulė 1

Metas komandai jungti aukščiausią pavarą

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Naudodamos brėžinius, įvairias medžiagas bei įrankius, komandos konstruoja kartoninius F1 bolidus. Pirmiausia prasideda lenktynės su laiku, tad komandos turi efektyviai jį išnaudoti. Užbaigus konstrukciją, bolidai dekoruojami – komanda atskleidžia savo kūrybingumą. Galiausiai, išmuša Grand Prix akimirka. Suplanavusios lenktyniavimo strategiją ir išsirinkusios vairuotojus, komandos išrikiuoja savo bolidus prie starto linijos ir prasideda kova dėl pergalės!


Mokymosi rezultatai

Komandinis darbas, sumanumas ir puikūs komunikavimo įgūdžiai reikalingi tam, kad krūvą kartono lakštų ir kitų medžiagų paverstume lenktyniniu automobiliu. Gerai suvokiant galutinį tikslą, komandose susiskirstant į atskiras grupeles ir pasiskirstant darbais, galima efektyviai įdarbinti visą komandą. Dekoravimo procesas suteikia erdvės kūrybiškumui pasireikšti. Taigi, sėkmingai į finišą nuveda efektyvus strateginis planavimas ir vaidmenų paskirstymas.


Related Testimonial

Dar kartą dėkojame už nuostabų laiką už darbovietės ribų praeitą savaitę. Mes iš dalyvių išgirdome puikių atsiliepimų apie „Formulė 1“. Jie suprato, ką jie galvoja apie savo vaidmenį, susijusį su kitais. Norint sukonstruoti „F1“, buvo būtina tarpusavyje bendradarbiauti. Jiems labai patiko konkurencingų lenktynių pabaiga!

Google

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauAtsiųskite užklausą