Formulė 1

Metas komandai jungti aukščiausią pavarą

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
16 - Neribotai

Apie

Naudodamos brėžinius, įvairias medžiagas bei įrankius, komandos konstruoja kartoninius F1 bolidus. Pirmiausia prasideda lenktynės su laiku, tad komandos turi efektyviai jį išnaudoti. Užbaigus konstrukciją, bolidai dekoruojami – komanda atskleidžia savo kūrybingumą. Galiausiai, išmuša Grand Prix akimirka. Suplanavusios lenktyniavimo strategiją ir išsirinkusios vairuotojus, komandos išrikiuoja savo bolidus prie starto linijos ir prasideda kova dėl pergalės!


Mokymosi rezultatai

Komandinis darbas, sumanumas ir puikūs komunikavimo įgūdžiai reikalingi tam, kad krūvą kartono lakštų ir kitų medžiagų paverstume lenktyniniu automobiliu. Gerai suvokiant galutinį tikslą, komandose susiskirstant į atskiras grupeles ir pasiskirstant darbais, galima efektyviai įdarbinti visą komandą. Dekoravimo procesas suteikia erdvės kūrybiškumui pasireikšti. Taigi, sėkmingai į finišą nuveda efektyvus strateginis planavimas ir vaidmenų paskirstymas.


Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Related Testimonial

Kokia puiki programa. Ji viršijo mūsų lūkesčius. Jūsų personalas puikai atliko darbą, todėl mūsų „F1“ tapo smagiu renginiu! Puikiai padirbėta. Taip ir toliau! Visi laukia sekančio renginio!

Carrier Transicold

Atsiųskite užklausą