Ledlaužiai“ ir „aktyvatoriai

„Aktyvatoriai“ suformuoja interaktyvų pasakojimą su dalyviais, siekiant maksimalių konferencijos rezultatų.

Sulaužykite konferencijose ir renginiuose galinčius iškilti bendravimo ir tarpasmeninius barjerus su mūsų nuostabiais komandos formavimo „ledlaužiais“ ir „aktyvatoriais“. Tai puikus pretekstas, norint priversti dalyvius pajudėti ir pradėti bendrauti per pertrauką ar renginio pradžioje. „Ledlaužiai“ padeda dalyviams lengviau susipažinti vieniems su kitais, nepriverčiant jų atsidurti dėmesio centre ar atsistoti priešais grupę. Be to, mūsų aktyvuojančių pratimų naudojimas ilgoje konferencijoje yra puikus būdas suteikti dalyviams energijos ir juos prablaškyti, kai ilgą laiką praleidžiama vienoje vietoje.

„Kas yra „ledlaužiai ir „aktyvatoriai“?

„Ledlaužio“ ar „aktyvatoriai“ apibendrinimas: tai trumpas, žaidimo principu paremtas tinklų kūrimo pratimas, skatinantis asmenis kalbėtis vieni su kitais arba šiek tiek sužinoti apie vieni kitų asmenines stipriąsias ar silpnąsias puses. Pavyzdžiui, „Face to Face“, yra tiesioginio bendravimo „ledlaužis“, skatinantis komandos narius sužinoti vienas kito interesus, formuojantis stiprius tarpasmeninius ryšius ir leidžiantis pažinti vieniems kitus ne tokioje formalioje aplinkoje. Tuo tarpu mūsų programa „Geležinkelis“ yra „aktyvatorius“. Jos metu dalyviai lenktyniauja tarpusavyje, kas pirmas sukonstruos ir paleis savo geležinkelio sistemą. Tai daugiau fizinio aktyvumo reikalaujanti veikla nei „Face to Face“, todėl lieka mažiau laiko tinklaveikai. Čia dėmesys sutelkiamas į tvirtą komandinį darbą ir geresnę komandos dinamiką.

Kodėl verta naudoti „aktyvatorius“ ir „ledlaužius“?

Net ir didžiausi ekstravertai konferencijoje ar verslo susitikime pageidauja socialinius ryšius padedančių kurti veiklų, ypač tuomet, kai atsiduria tarp nepažįstamų žmonių ar didesnėje kompanijoje. Žinoma, daugumai žmonių reikia preteksto išsilaisvinti iš savo kiauto, pradėti bendrauti ir megzti socialinius ryšius su aplinkiniais. Tačiau dalyviams atsipalaidavus ir įsitraukus, tampa daug lengviau bendrauti su aplinkiniais, o tai akimirksniu sukuria neformalesnę ir jaukesnę atmosferą. Tačiau priversti dalyvius įsitraukti gali būti sudėtinga.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos