Escape the Maze

Veiksmo kupinas pabėgimo atgal į realybę žaidimas

1 - 3 val.
Lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Komandos keliauja nuotykių kupinu „realaus pasaulio“ taku, siekdamos ištrūkti iš „virtualaus pasaulio“ planšetiniame kompiuteryje. Apsiginklavę gyvybiškai svarbiais prietaisais ir įrankiais, dalyviai turi prasiskinti kelią pro daugybę žaidimo sektorių bei virtualių kontrolės punktų. Kiekvienas sektorius yra sukurtas siekiant išbandyti komandos dinamiką ir mesti iššūkį dalyvių gebėjimui veiksmingai komunikuoti. Komandoms lenktyniaujant realiame pasaulyje ir pasiekus tam tikrus punktus, planšetėje atsiranda galvosūkiai bei mįslės, kuriuos įveikus atidaromi slapti alternatyvūs maršrutai, padedantys greičiau pasiekti finišą!


Mokymosi rezultatai

Tai aktyvus ir interaktyvus nuotykis virtualiame pasaulyje. Komanda turi glaudžiai bendradarbiauti, pasitikėti, mokytis iš patirties bei kartu priimti staigius sprendimus tvyrant įtampai. „Escape the Maze“ programą galima įgyvendinti kaip konkurenciją skatinantį pratimą, kur atskaitomybė, bendravimas ir laiko valdymas yra patys svarbiausi veiksniai.


Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Atsiųskite užklausą