Escape the Maze

Veiksmo kupinas pabėgimo atgal į realybę žaidimas

1 - 3 val.
Lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Komandos keliauja nuotykių kupinu „realaus pasaulio“ taku, siekdamos ištrūkti iš „virtualaus pasaulio“ planšetiniame kompiuteryje. Apsiginklavę gyvybiškai svarbiais prietaisais ir įrankiais, dalyviai turi prasiskinti kelią pro daugybę žaidimo sektorių bei virtualių kontrolės punktų. Kiekvienas sektorius yra sukurtas siekiant išbandyti komandos dinamiką ir mesti iššūkį dalyvių gebėjimui veiksmingai komunikuoti. Komandoms lenktyniaujant realiame pasaulyje ir pasiekus tam tikrus punktus, planšetėje atsiranda galvosūkiai bei mįslės, kuriuos įveikus atidaromi slapti alternatyvūs maršrutai, padedantys greičiau pasiekti finišą!


Mokymosi rezultatai

Tai aktyvus ir interaktyvus nuotykis virtualiame pasaulyje. Komanda turi glaudžiai bendradarbiauti, pasitikėti, mokytis iš patirties bei kartu priimti staigius sprendimus tvyrant įtampai. „Escape the Maze“ programą galima įgyvendinti kaip konkurenciją skatinantį pratimą, kur atskaitomybė, bendravimas ir laiko valdymas yra patys svarbiausi veiksniai.


Related Testimonial

Mūsų tūkstantmečio personalas iš karto įsitraukė į sudėtingų galvosūkių sprendimą. Tai buvo praktinis jų efektyvaus bendravimo, komandos dinamikos, novatoriško mąstymo ir problemų sprendimo stiprinimas.

Momo

Atsiųskite užklausą