Lyderystės istorijos

Lyderystės įgūdžių ugdymas pasitelkiant žaidybinį metodą

3 - 8 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
18 - Neribotai

Apie

Lyderystės istorijos – tai geras įrankis lyderystės įgūdžių mokymuisi bei praktikai. Dalyviai susiduria su verslo iššūkiais – „lyderystės istorijomis“ – kuriuos turi įveikti pasirinkdami geriausią sprendimą ir taip uždirbti taškus. Žaidimo pradžioje kiekvienam priskiriamas vienas iš žaidimo veikėjų: drąsusis Valerio, stiprioji Karla ar kiti. Jie lydi dalyvius visos kelionės metu. Kiekviena istorija reikalauja įsigilinimo į kontekstą, skaitymo tarp eilučių ir visų „už ir prieš“ pasvėrimo, jog būtų priimtas tinkamiausias sprendimas. Be viso to, reikia tilpti ir laike!

Mokymosi rezultatai

Gavę progą saugiai eksperimentuoti realistinėse situacijose, dalyviai pastebi savo pačių įtaką komandos klimatui ir rezultatams. Jie atranda skirtingus būdus kaip įkvėpti ir motyvuoti žmones, išmoksta pasirinkti teisingą priėjimo būdą kiekvienoje situacijoje bei identifikuoti sritis, kurias reiktų toliau plėtoti. Lyderystės istorijos yra žaidybinis metodas, tinkantis kiekvienam, esančiam ar siekiančiam būti lyderio rolėje. O taip pat, žaidimas padeda geriau suprasti dabartinį komandos lygį ir parodo, kuriose vietose reikėtų pasitempti.

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauAtsiųskite užklausą