ibuild

Sustiprinkite komandos bendravimą

1.5 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Tai itin aktyvus žaidimas, kur pagrindinis dėmesys skiriamas bendravimui ir bendradarbiavimui tarp skirtingas funkcijas atliekančių žmonių. Kiekvienas dalyvis yra labai svarbus. Dalyviai suskirstomi į nedideles grupes, kurioms priskiriamas tam tikras vaidmuo. Žaidimo tikslas – laikantis pasirinktos strategijos ir turint ribotą laiką, iš labai paprastų elementų lentoje sukurti tam tikro modelio kopiją, nematant originalo. Visas informacijos perdavimas vyksta tik tam tikru apribotu būdu, dalyviams pasiskirstant konkrečiomis atsakomybėmis.

Mokymosi rezultatai

ibuild labai suvienija komandas ir padeda pasiekti gerų rezultatų, čia svarbiausia sutelkti dėmesį į kalbą, grįžtamąjį ryšį ir sukurti strategiją, kurios bus laikomasi žingsnis po žingsnio. Griežtos taisyklės skirtos kuo tiksliau perduoti informaciją ir akcentuoti pagrindinius elementus. ibuild - tai puikus būdas sustiprinti komandų iš skirtingų įmonės skyrių bendravimą, o taip pat ir bendravimą su klientais. Po ibuild vyksta diskusija, kurios metu dalyviai skatinami pasidalinti patirtimi ir pateikti išvadas.

Related Testimonial

IBuild buvo neįtikėtinai efektyvus būdas sutelkti dėmesį į tai, kaip mes vartojame kalbą kalbėdami įprastai ir panagrinėti savo kūno kalbą. Labai linksma ir įtraukia, o taip pat, tai privertė mus geriau suvokti kaip bendraujame tarpusavyje.

Ferring

Atsiųskite užklausą