Team Wellbeing

Gera komandos savijauta yra pati kelionė, o ne jos tikslas.

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Team Wellbeing – komandos formavimo programa, kurioje dalyviai skatinami įvertinti savo indėlį į gerą komandos savijautą. Komandos gauna po planšetinį kompiuterį ir jo vedami atlieka įvairias fizines, logines ir kūrybines užduotis, susijusias su kasdieniais veiksmais.

Žaidimas vyksta trimis etapais: pirmame dalyviai išsiaiškina, jog jų veiksmai daro įtaką bendrai komandos savijautai, antrame nusprendžia, kokių žingsnių gali imtis, kad darytų tik pozityvią įtaką, o trečiame supranta tęstinumo ir nuoseklumo svarbą, siekiant visuomet palaikyti gerą savijautą. Pagal visą tai, komandos sudaro planą su aiškiais žingsniais ir terminais bei jį vizualizuoja. Šis planas vėliau gali būti pakabinamas ofise, kaip kasdienis priminimas, kokius paprastus veiksmus galima atlikti, norint palaikyti teigiamą atmosferą.

Mokymosi rezultatai

Team Wellbeing padeda ugdyti įgūdžius, reikalingus gerai komandos savijautai palaikyti bei išvystyti aiškų planą ir įsipareigoti jo laikytis. Žaidime fokusuojamasi į tokius geros savijautos faktorius:

  • Prasmingą komunikaciją – siekiama atkreipti dalyvių dėmesį į tai, kaip jie kalba ir kaip tai veikia kitus siekiant norimų rezultatų;
  • Energiją ir tvirtumą – fizinės sveikatos poveikį psichologinei ir emocinei sveikatai;
  • Džiaugsmą ir kūrybiškumą – įrodyta, jog tai pagerina komandos produktyvumą;
  • Ryšį su gamta – jis sumažina streso lygį, pagerina sveikatą ir taip pat padidina produktyvumą.

Atsiųskite užklausą