Miesto statyba

Komandos konstruoja milžinišką miesto maketą

2 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
40 - Neribotai

Apie

Komandoms išdalinamos skirtingos statomo miesto projekto dalys, kurių kiekvieną sudaro 4 zonos: pramoninė, gyvenamoji, laisvalaikio ir verslo. Rengdamos planą, komandos bendradarbiauja, kad būtų užtikrintas vientisumas ir visi keliai, upės susijungtų į visumą. Naudodami skirtingas medžiagas, dalyviai kuria savo įsivaizduojamąjį funkcionalų bei estetiškai patrauklų miestą. Pasibaigus skirtam laikui, visos atskirai kurtos miesto dalys sujungiamos į vieną ir kartu pasidžiaugiama bendro tikslo pasiekimu.

Mokymosi rezultatai

„City Build” iššūkio metu komandos vysto vieningą viziją bei strategiją, kurias įgyvendina pasitelkdamos kūrybiškumą ir puikius projektų valdymo įgūdžius. Planavimas, veiksmingas komandinis bendravimas ir bendradarbiavimas – visa tai yra itin svarbu siekiant sujungti atskirų komandų darbus į vieną nenutrūkstamą ir sklandų projektą. Veiklos metu taip pat yra tobulinami tokie įgūdžiai kaip išteklių ir laiko valdymas, kadangi užduočiai skiriamos ribotos priemonės bei griežti terminai.


Related Testimonial

Pratimas „City Build“ puikiai pavyko. Puiki patirtis, kuria galima dalintis su savo komanda. Tai įdomi, konstruktyvi ir naudinga programa, kurią galima panaudoti kaip žmonių sutelkimo priemonę.

Systematic Development

Atsiųskite užklausą