Gera savijauta

Gera savijauta - tai fizinės, protinės ir dvasinės sveikatos derinys.

Gera savijauta darbo vietoje yra ypač svarbi darbuotojų įsitraukimui į veiklą ir jų darbo rezultatams. Dauguma planetoje gyvenančių žmonių praleidžia daugiau laiko dirbdami, nei darydami ką nors kita, todėl dėmesio atkreipimas į gerą savijautą darbo vietoje yra ideali vieta ugdyti sveikatą skatinančius įpročius.

Į ilgalaikes sveikatos ir geros savijautos strategijas investuojančios organizacijos dėl sumažėjusių pravaikštų, didesnio darbuotojų entuziazmo ir stropumo darbe įgyja kiekybiškai pamatuojamą naudą.

Darbo vietoje svarbu sukurti sveikatos kultūrą, pasitelkiant nuoseklų, efektyvų ir dažną strateginį bendravimą, kuris patikimai ir sąžiningai ugdo bei motyvuoja darbuotojus. Veiksminga geros savijautos strategija priklauso nuo lyderių įsipareigojimo išlaikyti tos strategijos vertybes ir būti pavyzdiniais pavyzdžiais. Organizacijos fizinė aplinka ir socialinės paramos tinklai turi būti sukurti taip, kad būtų skatinama gera savijauta.

Įrodyta, kad komandos formavimo programos yra efektyvus geros savijautos darbovietėje strategijos komponentas. „Head to Toe“ siūlo išbandyti paprastus jogos pratimus darbovietėje. „Dvi gentys“ – vietinių sportų šakų tyrinėjimo programa, leidžianti visiems aktyviai veikti vienodomis sąlygomis. Tokios programos, kaip „Mind to Motion“, „Global Grooves“ ir „One Voice“, per laisvą ir kūrybišką muziką, judesius ir ritmą suteikia džiaugsmo bei prisideda prie geros savijautos.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos