Sąmoningumas

Nusiraminkite, atsikratykite streso ir lengviau susidorokite su iššūkiais.

people waving coloured sticks selecting a mindfulness program in Catalyst team building Meditainment program

Sąmoningumas (angl. mindfulness) remiasi budizmo teorija ir mąstymu. Ši teorija pirmą kartą vakaruose pasirodė taikos ir meilės laikotarpiu (70-aisiais), o 2000-taisiais virto milijardų dolerių vertės pasauline rinka. Psichologai teigia, kad dar nėra įrodymų, leidžiančių patvirtinti ryšį tarp sąmoningumo ir geresnės pažinimo funkcijos, pagerėjusio miego ar svorio netekimo. Tačiau tyrimai patvirtina, kad sąmoningumas turi teigiamą poveikį psichologinei būsenai, pavyzdžiui, nerimui, depresijai ir stresui.

Trumpi kūno tempimo ir mediacijos pratimai darbo dienos metu lėtina širdies susitraukimų dažnį. Šiuos pratimus atliekant kartu, kaip komandai, atpalaiduojamas protą ir pagerinama nuotaika. Sąmoningumo pratimų ir meditacijos atlikimas konferencijose ar susirinkimuose padeda išvalyti mintis ir vėl dėmesingai susitelkti į konferencijos turinį.

„Catalyst Global“ turi daug įvairių komandos formavimo veiklų, kurios specialiai sukurtos dėmesio skatinimui ir įgūdžių ugdymui, kurie gali būti praktikuojami įprastomis darbo dienomis.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos