Human Race - Online

Kelionė aplink nuostabią ir neįtikėtiną vietą – savo kūną

45 min. - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Human Race žaidime, pasitelkiant specialią mobiliąją programėlę, komandos tyrinėja žmogaus kūno įdomybes. Vienas iš komandos narių yra Mokslininkas, o kiti – Tyrėjai. Pastarieji turi prieigą prie svarbios informacijos bei klausimų ir padeda Mokslininkui į juos atsakyti.

Keliaudamos per lygius, komandos dalinasi turimomis žiniomis bei išmoksta šį tą naujo apie žmogaus kūną. Pagrindinis tikslas – surinkti kuo daugiau taškų per ribotą laiką. Laimėti padeda gebėjimas atsirinkti informaciją, bendradarbiavimas su kitais bei papildomų taškų rinkimas. Kiekviename lygyje komandos askleidžia dalį frazės, kurią turi pateikti galutiniame atsakyme.

Mokymosi rezultatai

Žaidimas Human Race – smagus ir įtraukiantis būdas išbandyti komandos efektyvumą, pokyčių valdymą ir gebėjimą keisti strategiją pakeliui. Rolių pasiskirstymas reikalauja aiškios, glaustos ir nuoseklios komunikacijos. Komandos privalo nuspręsti, kurias užduotis pasirinkti bei kada pereiti į kitą lygį, jog nešvaistytų laiko ir surinktų daugiau taškų, kaip gauti papildomų taškų ir kada dalintis informacija su kitomis komandomis. Laimės tos komandos, kurios perpras žaidimo tikslus, išvystys strategiją bei gebės kartu priimti sprendimus.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą