Energijos suteikimas ir dėmesio sutelkimas

Susitelkite, įsitraukite bei ilgiau išlaikykite dėmesį, kad gautumėte didžiausią naudą iš konferencijos.

focus attention

Daugeliui žmonių sunku sutelkti dėmesį nesiblaškant. Žmonės, kurie dėmesį gali išlaikyti ilgesnį laiką, sugeba geriau susidoroti su pažintiniais iššūkiais nei tie, kurie nesugeba išlaikyti dėmesio. Siekiant geriau išlaikyti dėmesį, protą, kaip ir kūno formavimą, galima sustiprinti paprastų protinių pratimų dėka.

Fiziniai pratimai ar tempo pakeitimas atlieka svarbų vaidmenį siekiant išlaikyti energiją ir dėmesio sutelkimą per susitikimus ir konferencijas. Tyrimai rodo, kad iškart po netgi lengvo fizinio krūvio, pagerėja problemų sprendimas, atmintis ir dėmesys. Įžvalgūs susitikimų planuotojai ir konferencijų organizatoriaii puikiai žino, kad siekiant išlaikyti dalyvių dėmesį ir įgyvendinti konferencijos tikslus, labai svarbus vaidmuo tenka energijos suteikiančios veikloms. „Aktyvatoriai“, kaip, pavyzdžiui, trumpi ir greiti muzikiniai bei ritmo užsiėmimai visiškai pakeičia tempą, pagyvina ir suteikia energijos. Gerai savijautai skirtos veiklos deguonimi aprūpina raumenis ir smegenis, o tai padeda atsinaujinti ir sutelkti dėmesį.

„Catalyst“ turi daugybę „aktyvatorių“ ir komandos formavimo programų, specialiai sukurtų suteikti energijos ir sutelkti dėmesį.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos