Grandininė reakcija

Su pasimėgavimu stebėkite grandininę reakciją iš Jūsų sukurtų prietaisų

1 - 4 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
12 - Neribotai

Apie

Dalyviai dažnai nustemba sužinoję, ką galima sukurti iš jiems pateikto keisčiausių daiktų rinkinio. Naudodamos žaidimo lentą ir detalias žaidimo korteles, komandos aptaria grandininės reakcijos principą, pasidalina žiniomis su kitomis komandomis, tada kuria planą, konstruoja įrenginius ir juos tobulina. Sukonstravusios po paprastą mašiną, komandos sujungia jas vieną su kita, taip sukurdamos ilgą vientisą grandinę. Po keleto bandymų, įsitikinus, jog sistema veikia be priekaištų, visų pasimėgavimui startuoja grandininė reakcija!


Mokymosi rezultatai

Sėkmingos komandos supranta užduotį, kortelėse pateiktą informaciją, įvertina turimus išteklius, parengia apytikslį veiksmų planą, o konstravimo metu įvertina ir atitinkamai planą adaptuoja. Komandos darbuojasi siekdamos išvystyti bendrą viziją ir strategiją, kurias panaudoja pritaikydamos puikius projektų ir išteklių valdymo įgūdžius. Bendradarbiavimas tarp komandų dalinantis žiniomis ir ištekliais yra būtinas veiksnys siekiant pergalės. Taip pat išmokstama nepasiduoti pirminėse stadijose, nenustoti bandyti, skirti daugiau dėmesio detalėms ir dirbti, kol bus pasiektas tikslas.


Related Testimonial

Dalyvaujant programoje „Grandininė reakcija“, komandai labiausiai patiko užduotis bendradarbiaujant sujungti turimas korteles. O kasdieniame darbe ryšio užmezgimas su kolega iš kito skyriaus dažnai tampa tikru iššūkiu.

Juergen Heise
Lehvoss Group

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą