Lenktynės aplink Pasaulį

Smagios nuotoliniu būdu dirbančių komandų varžybos

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„Lenktynės aplink Pasaulį“ ­– tai interaktyvi komandos formavimo veikla, specialiai sukurta nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms. Naudojantis mūsų aplikacija „Go Team”, šis užsiėmimas prieinamas per bet kokį įrenginį, bet kurioje vietovėje. Visi trys žaidimo „Lenktynės aplink Pasaulį“ lygiai suteikia didelę smagių ir įtraukiančių iššūkių įvairovę.

Kiekviena komanda reprezentuoja vieną tyrinėtoją. Komunikuodami vaizdo konferencijoje, žaidėjai bendradarbiauja su kitais nariais ir veda savo komandos avatarą aplink Žemę. Siekiant sėkmingai užbaigti visus tris lygius ir gauti maksimalų taškų kiekį, komandos privalo sekti internetu pateikiamą informaciją bei atsirinkti tinkamus duomenis iš žaidimo žemėlapio. Riboti laiko bei kiti resursai sukuria itin įtraukiančią mokymosi aplinką.

Mokymosi rezultatai

„Lenktynės aplink Pasaulį“ leidžia nuotoliniams darbuotojams ugdyti socialinius įgūdžius (angl. soft skills), padedančius dirbant iš namų. Žaidimo tikslai atsiskleidžia palaipsniui, o situacijos vis keičiasi, tad, planuodamos savo strategiją, komandos turi būti lanksčios ir aktyvios. „Lenktynės aplink Pasaulį“ žaidimas paremtas iteracine mokymosi sistema, kuomet dalyviai yra skatinami rinkti informaciją, mąstyti kritiškai ir lyginti savo bei komandos narių sprendimus. Spaudžiant laikui komandos atranda, jog komunikacija internetu ganėtinai skiriasi nuo bendravimo akis į akį. Raktas į komandos sėkmę – aktyvus informacijos išklausymas ir interpretavimas, užuominų ieškojimas bei tikslus ir aiškus komunikavimas.


Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Atsiųskite užklausą