Lenktynės aplink pasaulį

Smagios nuotoliniu būdu dirbančių komandų varžybos

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„Lenktynės aplink pasaulį“ ­– tai interaktyvi komandos formavimo veikla, specialiai sukurta nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms. Naudojantis mūsų aplikacija „Go Team”, šis užsiėmimas prieinamas per bet kokį įrenginį, bet kurioje vietovėje. Visi trys žaidimo „Lenktynės aplink pasaulį“ lygiai suteikia didelę smagių ir įtraukiančių iššūkių įvairovę.

Kiekviena komanda reprezentuoja vieną tyrinėtoją. Komunikuodami vaizdo konferencijoje, žaidėjai bendradarbiauja su kitais nariais ir veda savo komandos avatarą aplink Žemę. Siekiant sėkmingai užbaigti visus tris lygius ir gauti maksimalų taškų kiekį, komandos privalo sekti internetu pateikiamą informaciją bei atsirinkti tinkamus duomenis iš žaidimo žemėlapio. Riboti laiko bei kiti resursai sukuria itin įtraukiančią mokymosi aplinką.

Mokymosi rezultatai

„Lenktynės aplink pasaulį“ leidžia nuotoliniams darbuotojams ugdyti socialinius įgūdžius (angl. soft skills), padedančius dirbant iš namų. Žaidimo tikslai atsiskleidžia palaipsniui, o situacijos vis keičiasi, tad, planuodamos savo strategiją, komandos turi būti lanksčios ir aktyvios. „Lenktynės aplink pasaulį“ žaidimas paremtas iteracine mokymosi sistema, kuomet dalyviai yra skatinami rinkti informaciją, mąstyti kritiškai ir lyginti savo bei komandos narių sprendimus. Spaudžiant laikui komandos atranda, jog komunikacija internetu ganėtinai skiriasi nuo bendravimo akis į akį. Raktas į komandos sėkmę – aktyvus informacijos išklausymas ir interpretavimas, užuominų ieškojimas bei tikslus ir aiškus komunikavimas.


Related Testimonial

Lenktynės aplink pasaulį“ buvo nuostabi kelionė. Patiko visiems dalyviams, o kelionės „gidai“ sukūrė puikią renginio atmosferą.

Tuula Seppälä
Koski Toimihenkilöliitto ERTO

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauremote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą