Go Team

Aukštosiomis technologijomis paremta lobių medžioklė

1 - 4 val.
Lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Planšetėse veikianti programėlė veda dalyvius specialiu maršrutu. Pagal GPS atpažinusi, jog komanda pasiekė reikiamus punktus, programėlė pateikia atitinkamas užduotis – klausimus, galvosūkius, kūrybinius iššūkius ar tiesiog užuominas. Orientacinio žygio principu veikiantis žaidimas „Go Team” gali būti pritaikytas bet kokiai vietovei, bet kokiam komandų kiekiui ir netgi bet kokiam, jūsų pasirinktam, mokymosi rezultatui. Tad pirmyn!


Mokymosi rezultatai

„Go Team” yra tiesiog tobulas komandos formavimo įrankis: gerina tarpusavio komunikaciją, vadinasi, ir darbo kokybę, motyvuoja darbuotojus reikšti savo idėjas, nuomones ir nebijoti naujų iššūkių. Išsilaisvinimas iš kasdieninės darbo aplinkos paskatina mąstyti kūrybiškai. Žaidimą galima pritaikyti jūsų poreikiams, pagal norimą pasiekti rezultatą: darbuotojų įtraukimas, personalo mokymai, rinkodara, reklama ir kita.


Related Testimonial

Nuotykių Siguldoje dalyviai, kurie naudojosi programėle „Go Team“, sugrįžo puikiai nusiteikę ir labai patenkinti puikiai suorganizuotu ir apgalvotu renginiu. Kiekvienas galėjo pasirinkti, kiek nori vaikščioti ir kiek lankytinų objektų pamatyti Siguldoje. Kiekvienas prisipildė teigiamomis emocijomis. Kiekvienas buvo patenkintas renginio organizavimu ir puikiai praleista diena.

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Atsiųskite užklausą