Barjerų laužymas su „Grandinine reakcija“

Paskelbė Alexandra Pett 2019-01-02

Trumpai

Mums buvo pasiūlyta sukurti ir įgyvendinti komandos formavimo pratimą specializuotai ir sumaniai 30 žmonių grupei. Nors šie asmenys priklauso tai pačiai organizacijai, jie dirba dvejose skirtingose vietose, esančiose priešingose pasaulio pusėse. Ši geografinė atskirtis reiškia, kad grupė susidūrė su bendravimo, kalbos ir kultūrinėmis kliūtimis. Jie susibūrė vienoje vietoje, kad užbaigtų sekinančią mokymo savaitę, po kurios sekė komandos formavimo pratimas. Atsižvelgiant į grupės pobūdį ir norimus rezultatus, šiam renginiui buvo pasirinkta komandos formavimo programa „Chain Reaction Table Top“.

chain reaction table top

Kas įvyko tą dieną?

Įžengdami į patalpą dalyviai atrodė skeptiški, pavargę ir apatiški. Patalpa buvo pilna solo žaidėjų. Atrodė, kad jie tiesiog nežinojo, kodėl jie turėtų dalyvauti. Tokia reakcija yra pernelyg paplitusi mūsų versle. Mes žinome, ko tikėtis. Mes žinome, kaip šią situaciją pakeisti. Mes turime dirbti.

Kiekviena komanda gavo po žaidimo lentą, kortelių su įvairiomis idėjomis rinkinį ir dėžutę su įvairiomis priemonėmis. Jų užduotis buvo kartu dirbti, siekiant įrodyti, kad vienoje kambario pusėje sparnais plasnojantis drugelis gali sukelti sūkurį kitoje pusėje...

Grupė buvo suskirstyta į komandas. Pirmiausia komandos aptarė kortelių paveiksliukus ir pasidalino savo idėjomis. Tada jie pradėjo taikyti savo turimus įgūdžius ir pasitelkė kūrybiškumą bei tikslumą, kad suprojektuotų, sukonstruotų ir išbandytų daug paprastų mechanizmų. Tuomet kiekviena komanda savo paprastus mechanizmus sujungė tarpusavyje ir patikrino, ar jie tinkamai juda. Galiausiai jie savo mechanizmus sujungė su kitų komandų mechanizmais ir dar kartą juos išbandė. Efektyvus bendravimas buvo pagrindinis elementas, užtikrinantis, kad viskas vyko pagal planą. Komandos suprato, kad bendradarbiaujant dėl idėjų ir praktinės patirties, jie galėtų sukurti dar geresnį mechanizmą.

Rezultatai

Bėgant laikui, pamatėme griūvančius barjerus ir atsirandančią energiją. Grupė labai įsitraukė į veiklą ir puikiai bendravo. Per dvi valandas jie susivienijo ir tapo kaip viena komanda. Jie gerai bendradarbiavo ir sukūrė sudėtingą veikiantį grandininės reakcijos mechanizmą. Grupė džiaugėsi savo kūriniu. O grįžtamasis ryšys tik patvirtino teigiamus rezultatus, kuriuos ši programa padėjo pasiekti grupiniame darbe. To dar vienas įrodymas - patirtinio mokymosi galia laisvoje ir linksmoje aplinkoje.

Visos klientų istorijos