Food Truck Challenge

Vizualizacijų kūrimas!

2 - 3 val.
Lauke
Konkurencija
16 - Neribotai

Apie

Kiekvienai komandai pateikiama verslo idėja, vieta, klientai ir vagonėlio darbo laikas. Pagal šią informaciją, komandos privalo apsvarstyti kiekvieną šio verslo detalę, įskaitant prekės ženklą, firminį patiekalą, kitus patiekalus, maisto pateikimą ir kainodarą. Žaidimas prasideda, komandos ima kurti strategijas, planuoti, siūlyti idėjas ir skirstytis pareigomis. Tuomet imamasi veiksmų ir kuriamas tikras maisto vagonėlis. Laikas baigėsi! Komandos pristato savo firminį patiekalą vyriausiajam šefui. Tuo tarpu teisėjai sprendžia, kam atiteks geriausio maisto vagonėlių verslo titulas.

Mokymosi rezultatai

Food Truk padeda darbuotojams geriau dirbti komandoje, efektyviau bendrauti ir tinkamai planuoti laiką. Užduočių skaičius ir įvairovė skatina dalyvius suprasti kaip svarbu planuoti ir organizuoti. Tai padeda dalyviams atpažinti savo stipriąsias puses ir visos misijos metu, jausti atsakomybę už jiems pavestas užduotis.

Related Testimonial

Maisto vagonėlis sulaukė didžiulės sėkmės. Kiekvienas buvo įtrauktas į veiklą. Komandos teigė, kad dalinimasis patirtimi bei inovatyvus mąstymas užsiėmimų metu, padėjo pasiekti geresnius rezultatus.

Dunnhumby

Atsiųskite užklausą