The Infinite Loop

Pasinerkite į virtualios realybės žaidimą ir patirkite itin tikroviškus pojūčius

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
6 - Neribotai

Apie

Programišių komanda sušaukiama slaptai misijai. Naktį prieš žaidimą, jaunuolis, nusipirkęs virtualios realybės įrangą iš įtartinos įmonės, netikėtai buvo fiziškai įtrauktas į virtualų žaidimo pasaulį.

Komandos misija – naviguojant tarp virtualaus ir realaus pasaulių, ieškoti užuominų ir padėti jaunuoliui sugrįžti į realybę. Vienu metu tik vienas iš komandos narių gali naudoti virtualios realybės akinius ir apibūdinti tai, ką mato, kol kiti stengiasi atrasti sprendimus ir atrakinti visas duris. Kai atrodo, jog iššūkis įveiktas – komandos atsiduria antrame lygyje ir privalo iš naujo pereiti visus kambarius, tik su sudėtingesniais galvosūkiais.


Mokymosi rezultatai

„The Infinite Loop“ yra stiprus verslo žaidimas, paremtas gyvu bendradarbiavimu ir komunikacija. Kuo tiksliau virtualiame pasaulyje esantis žaidėjas nupasakoja detales kitiems, tuo greičiau kiti komandos nariai realiame pasaulyje sprendžia problemą. Nuolatinis mokymasis ir grįžtamasis ryšys leidžia komandoms atrasti efektyviausius būdus. „The Infinite Loop“ yra universalus ir galingas įrankis sudėtingų problemų apžvalgai, ypač aktualus moderniems verslams, dirbantiems su tarptautine komanda skirtingose šalyse.


Related Testimonial

Amazing! We were on schedule to finish the game but the teams were so engaged and involved , they wanted to carry on playing.

Amdocs

Atsiųskite užklausą