Didžioji grandininė reakcija

Sujunkite atskirus kūrinius į didžiulę grandininę reakciją

2 - 8 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Kūrimo bei testavimo etapai pareikalauja bendradarbiavimo ne tik tarp atskirų komandų, bet taip pat tarp atskirų techninių įgūdžių bei projekto valdymo strategijų, komandoms atsidūrus ties pagrindiniu iššūkiu – ar kiekvienas atskiras komponentas tinkamai funkcionuos ir ar susijungs su kitu taip, kad sukurtų priežasties-pasekmės serijinę virtinę?

Pirma komanda, baigusi pirmą etapą pradeda savo grandininę reakciją, kuri „įjungia“ kitos komandos kūrinį ir taip toliau, kol visos komandos susijungia į vieną didžiulę grandininę reakciją.


Mokymosi rezultatai

„Didžioji grandininė reakcija" yra viena pagrindinių veiklų, skatinanti kolektyvo darnos vystymąsi, reikalaujanti itin profesionalių valdymo įgūdžių, siekiant sukurti, bei palaikyti sudėtingą reakcijų eilę. Šios veiklos finalas paprastai būna itin įdomus, kai visi atskiri kūriniai sujungiami bendram tikslui. Pasinaudokite šia komandos formavimo programa darnaus komandinio darbo ir projektų valdymo įgūdžių vystymui. Tuo pačiu metu taip pat skatinamas dalyvių kūrybiškumas ir novatoriškumas.


Related Testimonial

Ką aš galiu pasakyti? Tai iš tiesų nuostabi komandos formavimo veikla. Žinau, kad galiu drąsiai visų vardu pasakyti, jog tai buvo pati geriausia komandos formavimo programa, kokioje teko dalyvauti. O tai, ką mes pasiekėme, viršijo mūsų visus lūkesčius tiek masto, tiek kūrybiškumo atžvilgiais.

Standard Chartered Bank

Atsiųskite užklausą