Aukso karštinė

Greito tempo strateginis žaidimas

2 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Tai loginis orientacinis žaidimas, kurio metu komandos renka auksą keliose kasyklose. Vienoje iš jų auksas randamas greičiau, kitoje – jo daugiau, tad itin svarbu turėti strategiją ir nuspręsti, kaip išsidalinti darbus ir kur bėgti pirmiausia. Rastą ar uždirbtą auksą mielai priima miesto bankas, tačiau palūkanos mažėja senkant žaidimo laikui, todėl ir čia dalyviai turės gerai paskaičiuoti, kas jiems apsimoka labiau. Pakeliui komandos užsidirba papildomai, atlikdamos įvairiausias užduotis. Nors greitis čia esminis veiksnys, logika taip pat labai svarbi, tad turtingesnis tampa tas, kuris gudresnis!

Mokymosi rezultatai

„Aukso karštinė” kuria vertę nepriklausomai nuo dalyvių rango, patirties, išsilavinimo, fizinio pasirengimo ar gebėjimų. Tad tai puiki komandos formavimo veikla, skirta visiems įmonės padaliniams. Šis žaidimas dažnai pasitelkiamas siekiant patobulinti ryšių su klientais vadybą, žinių valdymą, strateginį planavimą, bendradarbiavimą ir kitus įgūdžius. Tai labai praktiškas žaidimas, kuriame atrandama verslo informacijos valdymo, planavimo ir komunikacijos svarba.


Related Testimonial

Aš labai rekomenduoju „Aukso karštinę“. Tai buvo puikus būdas pritaikyti komandinį strateginį mąstymą smagiame ir fiktyviame žaidime.

PwC

Atsiųskite užklausą