Orkestras

Galinga ir euforiją suteikianti patirtis

2 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
40 - Neribotai

Apie

Jie sakė, jog tai neįmanoma. Sakė, jog tai niekaip negali būti įgyvendinta. Sakė, jog mes išprotėję. Bet mums pavyko! Mes įrodėme, jog grupė žmonių, neturinčių absoliučiai jokio muzikinio išsilavinimo, gali tapti tikru simfoniniu orkestru per dvi valandas! Išsirinkę instrumentus (smuikus, violančeles, altus, trombonus, klarnetus ir būgnus) dalyviai dirba atskiromis grupelėmis, padedami profesionalių muzikantų. Po pasiruošimo, visas orkestras susirenka į vieną auditoriją ir, klausydami dirigento, surengia audringą pasirodymą.


Mokymosi rezultatai

Muzika turi galios įkvėpti žmones. „Orkestras” įkvėps jūsų komandą pasiekti aukščiausius tikslus. Tai, be abejonės, vienas iš daugiausiai darbo, susikaupimo ir bendradarbiavimo reikalaujančių mūsų žaidimų. Tačiau, kad ir koks sunkus atrodytų šis iššūkis, rezultatas išliks dar ilgai po paskutinių akordų. Simfoninis orkestras yra vienas iš geriausių komandinio darbo pavyzdžių, kur kiekvienas, turėdamas asmeniškai skirtą užduotį, dirba dėl bendro tikslo. Dabar ši patirtis yra įmanoma kiekvienam.


Related Testimonial

Taip smagiai laiko neleidau jau daug metų. Aš manau, kad ši idėja tikrai genialumo įsikūnijimas. Pasirodymo pabaigoje pajutau stiprų laimėjimo jausmą. Tai buvo tiesiog įspūdinga.

Dominic Rudd
Samaritans

Atsiųskite užklausą