CSI La Hacienda Online

Detektyvinė 3D mįslė

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Komandos ryžtasi išsiaiškinti paslaptį, gaubiančią Enrique Gonzalez mirtį savoje hasjendoje. Pasitelkdamos internetinę 3D virtualią platformą, komandos tyrinėja hasjendą ir ieško užuominų. Žaidimo programėlė pateikia komandoms įvairias mįsles ir iššūkius. Įvedus atsakymus į programėlę, atrakinamos užuominos, padedančios išnarplioti nusikaltimą. Judėdamos per kiekvieną 3D hasjendos kambarį, komandos randa daiktus, kurie taip pat pagelbėja tyrime. Žaidimo eigoje, komandos pasitelkia dedukcinio mąstymo įgūdžius bei komandinį sutarimą ir eliminuoja įtariamuosius. Komanda, įveikusi mįsles ir iššūkius greičiausiai ir tiksliausiai, pirmoji išsiaiškina tiesą bei tampa nugalėtoja.

Mokymosi rezultatai

Dalyviai pasitelkia savo aštrų pastabumą, kad rastų reikiamą informaciją 3D hasjendoje. Efektyvios komunikacijos pagalba, jie perduoda savo atradimus komandai. Kritinis mąstymas bei refleksija padės komandoms analizuojant ir interpretuojant faktus. Tam, kad priimtų bendrą sprendimą, komandos privalo pasitelkti dedukcinį mąstymą ir diskusijos būdu išsiaiškinti kiekvieno interpretacijas bei konfliktuojančias nuomones. Spaudžiant laikui, komandos, kurios išaiškins paslaptį, bus tos, kurios pasitelks išskirtinį mąstymą priimant bendrus sprendimus. Šis žaidimas meta iššūkį komandos pasitikėjimui bei vieningumui.

Related Testimonial

Aukštos kokybės renginys, o La Hacienda žaidimas buvo tiesiog nerealus!

Roche

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą