Transformacinis mąstymas

Suvokimas, kas aš esu ir kaip atlieku darbą, siekiant pokyčių ir aukščiausių rezultatų.

people playing as an orchestra for the first time in Catalyst team building activity Orchestrate

Transformacinis mąstymas leidžia asmenims ir komandoms daryti pokyčius, geriausiai atlikti savo darbą ir pasiekti ilgalaikę sėkmę. Transformacinis komandinis mąstymas grindžiamas bendra vizija, atskaitingumu ir autentiškumu. Dauguma žmonių turi giliai įsišaknijusias savęs ribojimo įsitikinimų sistemas, kurios juos verčia stengtis labiau ir turėti daugiau.

Transformacinis mąstymas yra susijęs su kitų žmonių asmenybėmis ir su tuo, kaip jie atlieka savo darbą, todėl už pertvarką atsakingi lyderiai privalo turėti individualiai pritaikomą valdymo stilių. Jie supranta savo komandoje dirbančių asmenų darbo stilius ir paskiria užduotis, motyvuoja ir su kiekvienu aptaria klaidas asmeniškai. Todėl jie padeda savo komandos nariams atrasti savo geriausią versiją ir jiems vadovauja taip, kad darbuotojai optimizuotų savo veiklą.

Transformaciniai lyderiai yra puikūs pavyzdžiai, kurie veikia sąžiningai ir užsidegę ne tik veiksmais, bet ir žodžiais. Entuziastingai ir pozityviai bendraudami, jie įkvepia asmenis vadovautis požiūriu, kad jie tai gali padaryti.

Komandos formavimo programos gali būti naudojamos geresnių rezultatų siekimo procese, kuomet pasitelkiamas transformacinis mąstymas. „Catalyst“ komandos formavimo programa „Orkestras“, kur komandos turi išmokti kartu groti kaip orkestras per mažiau nei 2 valandas, yra vienas iš tokių pavyzdžių, keičiančių mąstymą ir leidžiančių pasiekti transformuojančių rezultatų.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos