Komandos apdovanojimas

Pripažinkite savo darbuotojus, parodykite dėkingumą, atšvęskite sėkmingą projekto užbaigimą – būdų apdovanoti savo komandą yra pačių įvairiausių!

rewarding a team

Vis daugiau įmonių pastebi, jog, įdiegus apdovanojimų už sėkmingą komandinį darbą sistemą, užtikrinama sinergija ir motyvacija, siekiant tikslų. Supratę, kas motyvuoja jūsų komandoje esančius žmones, jūs galite įdiegti sistemą, kuri iš tikrųjų kiekvienam komandos nariui leistų pasijusti vertingam ir pripažintam.

Nesvarbu, ar jūsų atlygiui skirtas biudžetas yra didelis, ar mažas, šiek tiek kūrybiškiau mąstydami galite pasiekti labai daug. Apčiuopiamų atlygių, kuriuos būtų galima greitai ir lengvai įgyvendinti su minimaliu biudžetu, pavyzdžiai: padėkos rašteliai, kuponas, pailginta pietų pertrauka ar patrumpinta darbo diena.

Kita vertus, finansinė padėka komandai nėra vienintelis pasirinkimas. Tyrimai rodo, kad darbuotojus dirbti labiausiai motyvuoja puikiai atliktos užduoties įvertinimas bei jų sunkaus darbo pripažinimas.

Mūsų siūlomas, itin naudingas komandos apdovanojimo būdas – į bendradarbiavimą ir kolektyvinę dvasią besikoncentruojančios įdomios ir įtraukiančios komandos formavimo veiklos. Šios veiklos kuria ilgalaikius prisiminimus, kurių metu įgytas vertingas komandinis mokymasis gali būti plėtojamas ateityje.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos