Global Festival Game

Vasaros muzikos festivalis

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
12 - Neribotai

Apie

Šiame žaidime, kiekviena komanda – tai grupė draugų, keliaujančių į muzikos festivalį. Atsisiuntę specialią programėlę jie patenka į festivalio teritoriją su 7 scenomis, skirtomis įvairiems muzikos žanrams. Komandų tikslas – aplankyti jas visas. Priartėjus prie pažymėtos zonos, programėlėje atsiranda užduotys. Komandos sprendžia galvosūkius, tikrina faktus, daro temines nuotraukas bei vaizdo įrašus ir už tai gauna taškus. Laimi komanda, žaidimo gale surinkusi daugiausiai taškų.

Mokymosi rezultatai

Global Festival Game skatina neformalų bendravimą, dalinimąsi įspūdžiais ir prisiminimais, ryšio su kolegomis stiprinimą. Kiekviename žaidimo etape komandos įsivertina savo procesą ir jį tobulina. Dalyviai atranda, jog efektyviau rinkdami informaciją ir aiškiau komunikuodami, gauna daugiau taškų bei žinių. Žaidime testuojama ir komandos dinamika – ribotas laikas bei resursai verčia pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti galimybių plačiau. Kiekvienoje festivalio scenoje galima paskirti užduotis tam tikriems komandos nariams, todėl kiekvienas dalyvis gauna šansą panaudoti savo stiprybes vardan komandos.

Related Testimonial

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie Global Festival Game renginio sėkmės. Po 2 metų stygiaus darbuotojams tikrai to reikėjo ir itin teigiami atsiliepimai patvirtina, kad jie tikrai nenusivylė.

Francoise Lacroix
ASL Airlines Belgium

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą