Bum tūtos

Muzikinis konferencijos ledlaužis

20 - 45 min.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
20 - Neribotai

Apie

Naudodami lengvus įvairiaspalvius vamzdelius – „bum tūtas" – renginio dalyviai kartu kuria muziką. Kiekviena spalva simbolizuoja skirtingą „bum tūtos" ilgį, vadinasi ir skirtingą natą. Stebėdami ekrane besikeičiančius spalvotus blokus, dalyviai turi tinkamu laiku suduoti instrumentu per kietą paviršių (pavyzdžiui, savo koją) tam, kad suderėtų bendra melodija. Tempas pamažu intensyvėja, greitai reaguoti ir išlaikyti ritmą darosi sudėtingiau, tačiau tuo pačiu kyla adrenalinas ir entuziazmas. Pasiekus kūrinio kulminaciją, įsiaudrinusi auditorija jaučiasi pakylėta ir nekantrauja kūrinį pakartoti.


Mokymosi rezultatai

„Bum tūtos" sėkmingai naudojamos konferencijose visame pasaulyje – tai puikus būdas išjudinti, užvesti ir suvienyti visą auditoriją. Ši trumpa komandos formavimo užduotis, reikalaujanti visų dalyvių įsitraukimo ir bendradarbiavimo, puikiai padeda atsikratyti streso ir tiesiog pasilinksminti su kolegomis. Kelioms minutėms tapę šou žvaigždėmis, dalyviai sugrįžta prie konferencijos pranešimų pažvalėję ir puikios nuotaikos.


Related Testimonial

Tai, kas prasidėjo kaip muzikinis disbalansas, virto į darnų ir sinchronizuotą muzikos kūrinį. Susijaudinę ir linksmai nusiteikę dalyviai buvo pasirengę pradėti nacionalinę konferenciją vieningai nusiteikę dėl to, ką jiems pavyko kartu pasiekti.

Office Depot

Atsiųskite užklausą