Office Products Depot Boom Time - Office Products Depot

„Office Product Depot“ surengė nacionalinę konferenciją

Paskelbta 2015-05-03

120 biuro prekių saugyklos darbuotojų iš Naujosios Zelandijos neseniai surengė savo nacionalinę konferenciją Trinity Wharf, Tauranga, Naujosios Zelandijos šiaurės saloje. Organizatoriai pasirinko komandines rungtis, kad palengvintų „Catalyst Global“ greitą ledlaužio pakylėjimo laikotarpį ir pradėtų renginį pakiliai!

Kaip tai vyko?

„Pakylėjimo laikotarpio“ renginio metu dalyviai išmoko ir darniai atliko muzikinį kūrinį vos per 20 minučių. Rengdamiesi laukiančiam iššūkiui ir apsiginklavę BUMTRENKIAIS, dalyviai pradėjo nuo apšilimo, kuriam dirigavo pagrindinis komandos formavimo grupės vedėjas.

Dalyviams susipažinus su veiklos tikslais, jie įsitraukė į sudėtingą „Gitaros herojaus stiliaus“ mokymų procesą, kad pagerintų savo ritmą ir laiko planavimo įgūdžius.

Tuomet priblėsus šviesoms dalyviai perteikė bendradarbiavimą pagal pakilią grupės „Black Eyed Peas“ dainos „I got a feeling“ melodiją. Rezultatas apstulbino visus! Tai, kas prasidėjo muzikiniu disonansu, virto į darnų, sinchroninį muzikinį perteikimą.

Susijaudinę ir pralinksmėję dalyviai buvo pasirengę pradėti nacionalinę konferenciją pajutę vienybės jausmą dėl to, ką pasiekė kartu!

Sužinokite daugiau apie Pakylėjimo laikotarpio užduotį, kurią galima atlikti pradedant konferenciją ar panaudoti kaip bendravimo ledlaužį Jūsų kitos konferencijos metu.

Visos klientų istorijos