Ant vandens

Nuo brėžinių ir kartono iki tikros, plaukiančios valties

1 - 2 val.
Lauke
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Jaudinanti idėja – galimybė susimeistrauti sau laivą! Pasirinkusios dizainą, medžiagas (kurios įprastai nenaudojamos laivų statyboje) bei pasitelkusios brėžinius ir visus savo talentus, komandos pasistato plaukimo priemones, gebančias išsilaikyti ant vandens paviršiaus. Renginio kulminacija – regata. Kuri komanda atplauks greičiausiai? Azartiška nuotaika garantuota, o po 1-2 valandų nebeliks nei vieno skeptiko, netikinčio, jog kartoninė valtis gali plukdyti žmones.


Mokymosi rezultatai

Šioje veikloje dalyviai įsitikina, kaip neįmanoma tampa įmanoma vieningos komandos pastangų dėka. Taip pat dažnai paaiškėja, kad geras lyderiavimas bei puikios idėjos gali būti būdingos net tiems, iš kurių mažiausiai to tikėtasi. Valčių gamyboje puikiai atsiskleidžia lyderystės savybės, laiko planavimo įgūdžiai, įsitraukimas ir dėmesys detalėms. Galų gale, komandos džiaugsmas kartu pastačius puikiai plaukiančią valtį yra tiesiog neįkainojamas.


Related Testimonial

Mūsų komanda iš tikrųjų užmezgė ryšius. Programa buvo gerai struktūrizuota ir suorganizuota. Ji atsižvelgė į kiekvieną dalyvį visais atžvilgiais. Žmonės vis dar šnabždėjosi, kad pasiekė kažką, ko, jų nuomone, būtų neįmanoma pasiekti su žmonėmis, su kuriais jie anksčiau nebuvo dirbę.

Reckitt Benckiser

Atsiųskite užklausą