flat out afloat

„Shangri-La Hotel“ nariai susitelkė į komandinį darbą

Paskelbta 2017-12-03

Dalyvaudami dviejų dienų trukmės programoje, „Shangri-La Hotel Singapore“ vykdomojo komiteto nariai dalyvavo programoje „Ant vandens“, kurią įgyvendinti padėjo „Team Building Asia“. Trumpai pateikta informacija nuskambėjo beprotiškai. Naudojantis pateiktais planais, komandos turėjo pažymėti ir iškirpti kartonines dalis, kurias sujungus būtų sukurta du asmenis talpinanti valtis. Lenktyniaujant vandenyje, ši valtis plaukia ir puikiai išsilaiko ant vandens!

Norint pasidalinti vaidmenimis ir atsakomybėmis, buvo būtina vadovautis komandiniu darbu. Valties konstravimas apėmė laivo priekio, korpuso ir laivagalio sukūrimą. Šios dalys kartu buvo sujungtos panaudojant kartonines įvores. Siekiant suteikti tvirtumo ir atramą, taip pat buvo sukonstruoti du trikampiai stringeriai.

Baigus konstruoti valtį, visa komanda ją turėjo sandariai uždengti plastikiniu tentu, kad šis nepraleistų vandens. Ypatingą dėmesį reikėjo atkreipti į laivo priekio ir laivagalio korpusą bei įsitikinti, ar plastikas pakankamai sandarus ir valtis išsilaikys ant vandens nenugrimzdus į dugną.

Tuomet valtis buvo dekoruota „Shangri-La“ logotipais, šūkiais ir kitais kolektyvo įkvepiančiais bei kūrybiškais atributais. Po komandinio aptarimo, kuris koncentravosi į bendravimą, motyvaciją ir inovacijas, valtys buvo nugabentos į paplūdimį, kur netrukus prasidėjo tikros lenktynės vandenyje! Šią veiklą geriausiai apibūdina šie žodžiai: komandinis darbas, bendravimas, motyvacija, kūrybiškumas ir naujovės.

Buvo surengta visa karštų lenktynių serija, siekiant užtikrinti, kad visos komandos turėjo galimybę lenktyniauti mažiausiai du kartus. Visi pajuto komandinę dvasią ir tikrą bičiulystę. Ši veikla suteikė itin naudingą patirtį. Prizus gavo laimėjusi komanda.

„Koks nuostabus renginys. Mūsų „Ant vandens“ dalyvaujanti komanda puikiai dirbo kartu, kad pasiektų neįtikėtiną komandinio darbo lygį!“

Michael Cottan, „Shangri-La“ viešbučio viceprezidentas, Singapūras

Visos klientų istorijos