Konkurencinga dvasia

Sukurkite sveikai konkurencijai palankią aplinką. Sutelkite komandos dėmesį tinkama linkme ir leiskite kiekvienam individualiai pasijusti atsakingam už bendrus komandos tikslus.

competitive spirit

Konkurencija skatina žmones siekti pačių geriausių rezultatų, tačiau taip pat gali iššaukti toksišką egoistinį mentalitetą, kuris ne tik kenkia komandos tikslams ir įmonės kultūrai, bet ir juos naikina.

Kompetentingi pardavimų vadybininkai geba suburti sėkmingą ir užsidegusią komandą. Jie atsirenka malonius, tačiau konkurencingus ir motyvuotus asmenis ir padeda jiems suprasti, kaip jie dirba, palyginti su jų kolegomis. Jie sukuria aplinką, kuri verčia žmones konkuruoti su pačiais savimi, siekti geriausio rezultato, tačiau jaustis laisvai ir gebėti išeiti iš savo komforto zonos.

Atraskite būdus, kaip paskatinti žmones savo asmeninius tikslus susieti su įmonės tikslais. Džiaukitės ne tik komandos, bet ir individualiais pasiekimais. Skatinkite dalintis asmeniniais ir profesiniais tikslais su grupe, kad jie išmoktų džiaugtis vienas kito pasiekimais ir padėti vieni kitiems.

Komandos formavimo programos yra puikūs būdas sukurti konkurencingą aplinką ir įnešti įdomių išbandymų į įmonės kultūrą.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite

Susijusios klientų istorijos