Situation Room

Vadovavimas ir kontrolė – jūsų rankose

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

„Situacijų kambarys“ yra labai įtraukiantis teminis verslo žaidimas. Komandos atrakina lagaminus ir atranda iššūkius bei priemones, reikalingas padėti Specialiosioms pajėgoms įvykdyti nusikaltimo tyrimą.

Dalyviams pristatomi trumpi vaizdo klipai, realiu laiku pateikiantys esminę informaciją. Tiksintis laikmatis vis primena, kiek liko laukti iki kito vaizdo klipo. Esminis žaidimo objektas – lagaminas su keturiais užrakintais skyriais: ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA. Kiekviename skyriuje slepiasi iššūkiai ir priemonės, padedančios komandoms įveikti užduotis bei perduoti atrastą informaciją Specialiosioms pajėgoms. Susisiekti galima tik naudojantis specialiu prietaisu bei slapta nuoroda (iPad planšete bei „Situacijų kambario“ programėle).

Mokymosi rezultatai

Šiame žaidime komandoms metamas iššūkis mąstyti strategiškai bei pritaikyti gudrius ir vikrius būdus, jog laiku ir tiksliai susietų tinkamą informaciją su tinkamais įtariamaisiais. Tokiu būdu, dalyviai mokosi suprasti ir įvertinti vidinės komunikacijos svarbą, siekiant geriausio rezultato stresinėje situacijoje.

Įtraukianti tema bei atsakingai suplanuotos užduotys užtikrina pilną dalyvių įsitraukimą bei asmeninių stiprybių ir silpnybių, komandos dinamikos ir komandinio darbo galios supratimą.

Related Testimonial

Mūsų komanda dalyvavo „Situacijų kambaryje“ tai buvo kasmetinės konferencijos dalis, kurios tikslas - gerinti situacinį vadovavimą ir greitą mąstymą. Renginys susilaukė didžiulės sėkmės. Mokymai, skirti komandos įvertinimui, o taip pat ir linksmi žaidimai buvo geriausia kas galėjo nutikti! Ačiū!

PZ Cussons

Atsiųskite užklausą