Melas ar tiesa

Oro uosto kontrolę imituojantis verslo žaidimas

1 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija
8 - Neribotai

Apie

„Melas ar tiesa” yra įtraukianti stalo žaidimo principu paremta veikla. Tema – tarptautinis oro uostas, kur muitinės pareigūnai stengiasi pričiupti su kontrabanda atvykstančius keleivius. Pasiskirstę rolėmis, žaidimo dalyviai turi įveikti ne vieną smagų iššūkį ir išmokti kontroliuoti savo veido išraiškas, kūno kalbą, žvilgsnį, vartojamus žodžius, nes visa tai lemia pasitikėjimą. Po tokios neįtikėtinai linksmos ir nepamirštamos veiklos, svarbiausias yra išvadų pritaikymas verslo kontekste.


Mokymosi rezultatai

Gebėjimas nustatyti melą ir tiesą leidžia kurti geresnius, pasitikėjimu paremtus verslo santykius. Taip pat, tai padeda priimti sprendimus bei įgyti konkurencinį pranašumą. Ši sudėtinga verslo simuliacija suteikia tvirtą pagrindą pasitikėjimo, geresnės tarpusavio komunikacijos bei socialinės atsakomybės ugdymui. Išmokykite komandą, kaip atpažinti tiesą ir kurti tvirtus santykius!


Related Testimonial

Mūsų pardavimų personalui Melas ar tiesa leido neįtikėtinai efektyviai pasinaudoti patirtiniu mokymųsi ir ugdyti NLP (neurolingvistinis programavimas) įgūdžius. Šie mokymai mums suteikė konkurencinio pranašumo.

Accenture

Atsiųskite užklausą