Global Innovation Game

Žaidimas TV serialo „Dragons' Den“ stiliumi

45 min. - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
18 - Neribotai

Apie

Kiekvienai komandai padalinamos žaidimo kortelės, suskirstytos į skirtingas kategorijas: objektai, techniniai įrenginiai ir duomenys (angl. Object, Tech & Data). Komandų nariai savo nuožiūra pasirenka po kiekvienos kategorijos kortelę ir sukuria išmanų daiktą, paslaugą ar įrankį (angl. Smart Object, Service, Tool). Tuomet kiekviena komanda išrenka geriausią savo idėją ir sukuria dviejų minučių trukmės pristatymą kitoms komandoms. Po pristatymų yra galimybė investuoti žaidimo metu cirkuliuojančius pinigus, daugiausiai investicijų pritraukusi idėja tampa žaidimo nugalėtoja.


Mokymosi rezultatai

„Global Innovation Game“ buvo sukurtas kaip atsvara vis labiau įsigalint technologiniams sprendimams, sugrąžinant prie esminių dalykų, priverčiant visus atvirai bendrauti, kurti idėjas ir naujoves, nesinaudojant paieškų sistemomis, skaidrėmis ar kompiuterių ekranais. „Global Innovation Game“ yra įdomus ir naudingas žaidimas, skatinantis kūrybingumą ir apdovanojantis tuos, kurie yra patys novatoriškiausi.


Related Testimonial

Mes labai džiaugiamės, kad neseniai vykusioje komandos sesijoje dalyvavo Dave ir jo komanda. „Pasaulinis inovacijų žaidimas“ yra smagus, suteikiantis energijos ir tikrai naudingas, siekiant visus paskatinti mąstyti ir dirbti skirtingais būdais bei mažose komandose. Mes visi gavome gerą postūmį grįžti atgal prie savo darbo stalų tą popietę. Ši programa mus tikrai privertė plačiai mąstyti!

Shauna Callagy
Coyne Research

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą