Win it in a Minute - Remote

Nusigraušite nagus per šias 60-ties sekundžių kovas

30 min. - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

„Win it in a Minute Remote" yra jaudulio ir smagios įtampos kupini 60-ties sekundžių iššūkiai. Prieš renginio dieną, dalyviams pateikiamas sąrašas namų apyvokos daiktų, kuriuos reikės turėti su savimi. Fasilitatorius virtualiai paaiškins kiekvieną iššūkį, o tuomet komandos išsiskirstys į virtualius pokalbių kambarius, jog praktikuotųsi ir pasiskirstytų rolėmis. Visiems grįžus į vieną vaizdo konferencijos pokalbį, stebimi finaliniai rezultatai ir iki valios prisijuokiama.

Mokymosi rezultatai

Ši interaktyvi ir energinga veikla taip pat duoda puikios naudos komandos bendradarbiavimo įgūdžių bei komandos strategijos vystymui. „Win it in a Minute Remote" veikla įtraukia kiekvieną ir yra įrodyta, jog pagerina dvasinę būklę, kadangi komandos nariai geriau vienas su kitu susipažįsta neįpareigojančioje aplinkoje. Atviras žaidimo formatas leidžia kiekvienam sudalyvauti ir siekti čempionų titulo.

Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Atsiųskite užklausą