Drąsa

​Drąsios komandos veikia aplinkoje, kur kiekvienas jaučia pasitikėjimą, priklausymo jausmą ir sąžiningumą.

courageous teams

Drąsios komandos prisiima iniciatyvą kartu įveikti sudėtingesnius projektus ir pasiekti daugiau. Be baimės pasitinka visus iššūkius ir pokyčius.

Drąsūs darbuotojai pasitiki savimi. Jie nebijo bandyti, pasitikėti ir reikšti savo mintis atvirai. Jie jaučiasi vertingi komandoje ir vertina kitus. Jausdami komandos palaikymą, jie išeina iš savo komforto zonos, jog susidurtų su išbandymais.

Išsiugdyti drąsai reikia laiko ir praktikos. Šiame procese labai svarbi yra komandos lyderio rolė. Lyderis turi būti pozityvus ir skatinti idėjų išsakymą. Aktyvų klausymą paversti įpročiu. Rodyti susidomėjimą kitų nuomone, užduoti klausimus. Puoselėti aplinką, kurioje nežinoti atsakymų nėra blogai.

Lyderiai turi skatinti atvirą, nuoširdžią komunikaciją, nukreiptą į sprendimus. Palaikykite komandos narius, kurie išdrįsta iškelti potencialiai opias problemas ir diskutuoti kaip patobulinti situaciją.

Taip pat svarbu gerai susipažinti su kiekvieno komandos nario įgūdžiais ir stiprybėmis. Individualių talentų žinojimas leidžia komandoms nuodugniai įvertinti galimybes ir tikslingai spręsti iššūkius.

Peržiūrėkite susijusias populiarias programas.
Reikia pagalbos išsirenkant? Ieškote kažko kito?

Susisiekite