Win It In A Minute

Įveikite minutės trukmės iššūkius

30 min. - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Įkvėpta TV žaidimų šou, programa yra kupina jaudinančių akimirkų, nes komandos varžosi daugybėje įvairių ir keistų 60 sekundžių trukmės rungčių. Vedėjams paskelbus naują iššūkį, komandos sprendžia, kurie jų nariai geriausiai tinka užduočiai atlikti. Iššūkiai yra smagūs ir įtraukiantys, o jų atviras formatas užtikrina, kad visi dalyviai būtų skatinami dalyvauti ir nejaustų spaudimo stotis į scenos vidurį.


Mokymosi rezultatai

Ši programa yra ne tik labai smagi, bet ir pagerina komunikavimo komandoje įgūdžius, padeda kurti komandinę strategiją ir prisideda prie geresnio psichologinio klimato. Per šias patirtis, būdami už įprastinės darbo aplinkos ribų, komandos nariai gali geriau pažinti vieni kitus.


Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Atsiųskite užklausą