Win It In A Minute

Įveikite minutės trukmės iššūkius

30 min. - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Įkvėpta TV žaidimų šou, programa yra kupina jaudinančių akimirkų, nes komandos varžosi daugybėje įvairių ir keistų 60 sekundžių trukmės rungčių. Vedėjams paskelbus naują iššūkį, komandos sprendžia, kurie jų nariai geriausiai tinka užduočiai atlikti. Iššūkiai yra smagūs ir įtraukiantys, o jų atviras formatas užtikrina, kad visi dalyviai būtų skatinami dalyvauti ir nejaustų spaudimo stotis į scenos vidurį.


Mokymosi rezultatai

Ši programa yra ne tik labai smagi, bet ir pagerina komunikavimo komandoje įgūdžius, padeda kurti komandinę strategiją ir prisideda prie geresnio psichologinio klimato. Per šias patirtis, būdami už įprastinės darbo aplinkos ribų, komandos nariai gali geriau pažinti vieni kitus.


Related Testimonial

Kokia smagi ir įtraukianti „Nugalėk per minutę“ programa. Kiekvienas jautė euforiją. Tai iš tiesų buvo nepaprastai įsimintina bendra patirtis, kuri stiprina moralę.

Bupa

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauAtsiųskite užklausą