Žaliasis žaidimas

Pastatykite namus gyvūnams

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
12 - 400

Apie

Žaliasis žaidimas – tai socialiai atsakinga komandos formavimo veikla, kurios metu komandos stato tvarius, ekologiškus inkilus paukščiams ir šikšnosparniams bei viešbučius vabzdžiams. Šio prasmingo užsiėmimo metu, komandos pirmiausia turi „užsidirbti“ medžiagas statybai, planšetėse įveikdamos įvairias kūrybines, logines ir fizines užduotis, susijusias su ekologija.

Ryžtingas vadovavimas, strategija ir efektyvus bendravimas šiame etape yra raktas į sėkmę, nes komandoms svarbu surinkti kuo daugiau medžiagų. O toliau komandos nariai pasiskirsto rolėmis ir pagal brėžinius stato tris aplinkai draugiškus namelius gyvūnams ir vėliau juos dekoruoja.

Mokymosi rezultatai

Žaliasis žaidimas yra įdomi, praktiška ir įtraukianti veikla, suteikianti įsimintiną bendrą patirtį. Dalyviai sužino apie savo vietos ekologiją ir žmogaus veiklos poveikį vietinėms paukščių, šikšnosparnių ir vabzdžių populiacijoms. Pirmajame veiklos etape komandos atranda, kokie teigiami veiksmai skatina populiacijas augti ir atkurti gamtos pasaulio pusiausvyrą savo vietovėje.

Žaidimo užduotys sukuria atsipalaidavusią ir neformalią atmosferą bei galimybę bendradarbiams pažinti vieni kitus, pralaužti ledus ir tyrinėti komandos dinamiką. Žaidimo eigoje, ypač tiksint laikui, dalyviai atskleidžia savo talentus ir žinias, jog padėtų komandai įveikti užduotis. Auga tarpusavio pasitikėjimas, o kolegos sužino apie vieni kitų gebėjimus.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Visi pastatyti nameliai gali būti dovanojami vietinei bendruomenei ar institucijai.

Related Testimonial

Žaidimo konceptas mums labai surezonavo! Renginys buvo gerai suorganizuotas, be jokių problemų, ir visi puikiai praleidome laiką.

Sony

Atsiųskite užklausą