Didysis paveikslas Online

Sukurkite paveikslą kartu, net būdami skirtingose vietose

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Komandoms susiskirsčius po atskirus virtualius kambarius, kiekvienai skiriama po virtualią drobę paveikslui. Pirmiausia, komandos apsilanko virtualiame ture aplink įvairius pasaulio muziejus, atsakinėdamos į su menu susijusius smagius klausimus. Atsakius teisingai, komandos gauna svarbius RGB spalvų kodus, kuriuos vėliau panaudoja savo skaitmeninio paveikslo dalims. Tam, jog galėtų pilnai įveikti užduotį, komandos turi dalintis turima informacija tarpusavyje. Visoms komandoms užbaigus savo paveikslo dalis, jos yra apjungiamos ir atskleidžiamas vienas didelis bendras paveikslas.

Mokymosi rezultatai

Kaip ir gyvoje Didžiojo paveikslo versijoje, ši veikla atskleidžia bendradarbiavimo ir aiškios komunikacijos svarbą. Siekdami gauti teisingus spalvų kodus, dalyviai pasitelkia kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius. Bendras visų tikslas – vientisas paveikslas – reikalauja nekonkurencingo nusiteikimo, o atvirumo ir bendravimo su kitomis komandomis.

Didžiojo paveikslo tema gali būti pritaikyta pagal jūsų įmonės poreikius ir vertybes. Taip pat galima pasirinkti ir priemones – ar tai bus skaitmeninis „tapymas“, ar su dažais, kreidelėmis ir kt.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą