Robot Revolution

Sukonstruokite ir užprogramuokite robotus, kad šie įvykdytų keletą užduočių

1 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Komandos atstovauja mokslininkų grupei, kuriai pavesta sukurti ir užprogramuoti robotą. Tai bus naujas COBOTS standartas (bendradarbiaujantys robotai, kurie fiziškai bendrauja su žmonėmis bendroje darbo erdvėje. Jie skiriasi nuo kitų robotų, kurie veikia autonomiškai arba vadovaudamiesi tik ribotomis gairėmis). Komandos konkuruoja tarpusavyje dėl prestižinės ROBEL premijos, kuri skiriama už pasiekimus technologijų srityje.

Kurdamos robotus, komandos pasitelkia savo visą kūrybiškumą. Vėliau jos robotus prijungia prie „Bluetooth“. Siekiant įgyvendinti norimus rezultatus, kiekviena komanda pasirenka įvairius robotų veiksmus, ką jie galėtų atlikti per tam tikrą laiką. Dalyviai vadovaujasi 3D, 360° instrukcijomis, kurios pateiktos „Robot Revolution“ rinkinyje esančioje „Robot“ programėlėje. Jie naudojasi „Blockly“ kodavimo meniu, kad savo kūriniui įpūstų gyvybės! Didysis finalas - tai daug energijos pareikalaujanti konkurencinė užduotis, dovanojanti smagų ir entuziazmą keliantį spektaklį.

Mokymosi rezultatai

Roboto kūrimas yra įtraukiantis ir praturtinantis mokymosi procesas. Komandos nariai kartu smagiai dirba šiame kūrybiškame ir praktiškame procese.

Sprendimai, kurias užduotis atliks robotai, priklauso nuo sprendimų priėmimo įgūdžių ir veiksmingo bendravimo. Norint sukurti tikslią programinę įrangą ir užprogramuoti konkrečius judesius, reikia efektyvaus pasiskirstymo ir išteklių valdymo. Dalyvaujant šioje patirtinėje mokymosi veikloje tiesiog sublizga asmeninės stipriosios pusės, nes komandos dinamikai yra metamas rimtas iššūkis.

Svarbu ne tik nuosekliai sutelkti dėmesį į paskirtas užduotis, bet ir atsižvelgti į bendruosius projekto tikslus, ir vengti uždarumo grupėje.

Related Testimonial

Kokia puiki ir nauja patirtis yra „Robot Revolution“. Mums buvo labai smagu, o kartu ir daug ko išmokome. Dabar galime jaustis tikrais ekspertais!

Samancor Chrome

Atsiųskite užklausą