Linksma Futbolo tematikos Robotų Revoliucija

Paskelbta 2018-11-29

EY Asia- Pacific ieškojo visiškai naujos ir įkvepiančios komandinio darbo patirties. Užsiėmimai turėjo būti pristatyti kaip dalis jų dviejų dienų susirinkimų ir mokymų, vykusių W Viešbutyje Bankoke, kur susirinko 50 vyresniųjų delegatų komanda. Renginio tema buvo "Kaip būti ATEITIES KŪRĖJAIS-EKSPERTAIS!" Pasirinktas užsiėmimas buvo komandinis technoliginis kūrimo užsiėmimas "Robotų Revoliucija", kur komandos surinkinėjo robotus ir lenktyviavo trasose, kol pasiekė finalinį komandinį iššūkį.

Pagrindiniai Tikslai

  • Pasitikiėjimo auginimas
  • Gilseni santykiai
  • Komunikacijos stiprinimas
  • Žiūrėjimas į ateitį


robot team building with EY


Dienos Eiga

Po dviejų dienų, kupinų susirinkimų, EY delegatai papietavę grįžo į susitikimų erdvę W viešbutyje, Bankoke. Čia jiems buvo pristatytos robotų kūrimo stotys bei ant stalų sudėlioti trasos elementai, kūrybiniam darbui. Dėmesys pirmiausia buvo sutelktas į pristatymą apie robotikos pasaulį bei temos "ATEITIES KŪRĖJAI - EKSPERTAI" aptarimą. Po to, komandos pradėjo statyti robotus bei kurti išbandymų trasą. Du iš trijų komandą sudariusių žmonių, buvo atsakingi už kiekvieno roboto surinkimą, kruoščiai sekant suteiktas vaizdines instrukcijas iPad ekrane. Kai jie užduotį baigė, iPad turėjo panaudoti roboto programavimui bei valdymui.

Viena po kitos, komandos gavo prieigas prie arenos, kad galėtų apžvelgti finalinę lenktynių trasą. Jie turėjo nepamiršti trasos ir ją atkartoti. Pasitelkę sukurtas trasos replikas jie atliko testinius bandymus lenktynių trasoje. Efektyvus planavimas, aiški komunikacija ir dėmesys detalėms buvo būtini. Komandų robotai varžėsi lenktynių trasoje.

Lenktynėms pasibaigus, komandos papuošė savo robotus paprastais dekoratyviniais EY spalvomis indikuotais elementais. Kaip ir futbolo marškinėliai, šie elementai pažymėjo kiekvieną robotų komandą. Tuomet jie susirinko arenoje ir žaidė robotų futbolą. Dvi komandos varžėsi neatsilikdamos viena nuo kitos EY fubtolo čempionate.

robot team building with EY

Rezultatai

Robotų Revoliucija buvo išties sėkminga. Užsiėmimas su galvojimo į ateitį tikslu, tačiau atpalaiduojančioje aplinkoje, skatino dalyvius vystyti komunikacinius kebėjimus. Linksmai praleistas bendras laikas ir suteikta patirtis leido grupei vystyti gilesnius santykius bei auginti pasitikėjimą.

Visos klientų istorijos