Proveržis

Įveikite visą seriją iššūkių kartu

1 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Problemų sprendimo iššūkiai, su kuriais tenka susidurti komandoms šiame žaidime, yra kruopščiai parinkti, jog atskleistų tokius komandinio darbo aspektus, kokių paprastai nepastebime. Komandos apsibrėžia siekiamą rezultatą, įvertina turimus išteklius, išsikelia realius tikslus ir susitaria, kokiu būdu veiks. Laiko vos užtenka, tad komandos jaučia įtampą, tačiau ir motyvaciją. Atlikę užduotis ir aptarę savo klaidas, dalyviai vėl susijungia į vieną bendrą grupę finaliniam iššūkiui.


Mokymosi rezultatai

Per ganėtinai trumpą laiką, „Proveržis” suteikia esminius komandinio darbo pagrindus ir dalyviai atranda, kaip kiekvieno tarpasmeniniai bendravimo įgūdžiai daro įtaką visos komandos sėkmei. Šis žaidimas gali būti susietas su asmenybės tipo ir komandos vaidmenų nustatymo testais, tokiais kaip Belbin ar Myers-Briggs, o labiau įsigilinus ir paanalizavus, galima prieiti dar daugiau išvadų. Visgi, pastebime, jog net ir be ypatingos analizės, ši veikla ir jos rezultatai kalba patys už save.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Atsižvelgiant į tai, kad „Proveržis“ yra puiki mokymosi platforma, siūlome puikią idėją – padovanokite „Proveržio“ renginį mokyklai, jaunimo grupei ar jūsų pasirinktam labdaros fondui – tiems, kuriems šis šviečiamojo pobūdžio renginys būtų aktualus ir naudingas. Mes taip pat prisidėsime ir suteiksime didelę nuolaidą.


Related Testimonial

Programa „Breakthrough“ puikiai papildo bet kokią konferenciją, nes ji dalyviams suteikia galimybę pabūti lauke, varžytis vieniems su kitais ir smagiai praleisti laiką.

Valery Cussenot, General Manager
KSO Hong Kong

Atsiųskite užklausą