„Kingfisher Sourcing“ lauke aktyviai varžėsi tarpusavyje

Paskelbta 2017-06-04


Tarptautinė mažmeninės prekybos įmonė dalyvauja strateginių ir konkurenciją skatinančių interaktyvių užduočių serijoje.

Tarptautinė mažmeninės prekybos įmonė „Kingfisher Sourcing Organisation“ („KSO“) yra viena iš daugelio pirmaujančių įmonių, dalyvaujančių „Team Building Asia“ programoje „Proveržis“, kurią sudaro trumpos ir konkurenciją skatinančios komandinės užduotys. Lauke organizuojama (o jei reikia ir patalpoje) programa „Proveržis“ yra greito tempo strateginių ir konkurenciją skatinančių interaktyvių užduočių serija. Dalyvaujančios komandos turi surinkti kiek įmanoma daugiau taškų per tam tikrą laiką, kad atsidurtų lyderių lentelėje. Visa organizacija padalijama į komandas, kurias sudaro 8 - 10 žmonių, ir atlieka įvairias užduotis:

Kingfisher Breakthrough challenge

„Full Tilt“

Tai strateginė užduotis. Komandos naudoja tam tikrą įrangą ir ribotą vandens šaltinį, kad per trumpiausią laiką didžiuliame aparate nuplukdytų tam tikrą objektą. Norint būti pirmiems ir laimėti, būtina pasitelkti novatorišką ir netradicinį mąstymą.

„Next Step“

Inovacinė užduotis. Komandos stovi ant iš anksto atspausdinto kilimėlio, kurį sudaro sunumeruoti apskritimai. Jų užduotis yra judėti vienu metu greta jungiamųjų mazgų, nuo savo skaičiaus iki savo spalvos. Šių problemų sprendėjai turi pasižymėti puikiais planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiais.

.

Kingfisher Breakthrough challenge

„Team Caterpillar“

Prie komandos narių pėdų yra pritvirtinamos didžiulės slidės. Jie turi taip susiderinti tarpusavyje, kad įvykdytų estafetinio bėgimo užduočių seriją specialiai pažymėtoje trasoje. Pusiaukelėje reikia įveikti kliūtis. Laiko galima laimėti arba jį prarasti komandos nariams keičiant slides tam paskirtuose aptarnavimo zonos punktuose.

„Ballista“

Kūrybiško konstravimo užduotis. Komandos konstruoja medinę katapultą iš bambuko, dviračio padangos ir virvės. Jie turi sugebėti iššauti specialų rutulį, kurį turi sugauti skirtingi komandos nariai. Kiekvienas sėkmingas sugavimas uždirba dar daugiau taškų, kurie atsispindi lyderių lentelėje.

Galiausiai suskaičiuojami visi taškai ir prizai skiriami už pirmąją, antrąją ir trečiąją vietas.

„Programa „Proveržis“ yra puikus bet kokios komandos formavimui skirtos konferencijos papildymas, nes ji jos dalyviams suteikia galimybę ištrūkti į lauką, varžytis vieni su kitais ir smagiai praleisti laiką.“

Valery Cussenot, „KSO“ generalinis direktorius, Honkongas

Visos klientų istorijos